zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Delio Apteka E

Cena netto: 2890,00

Cena brutto: 3554,70

Informacje:

Drukarka fiskalna Novitus Delio Apteka E to wysokiej klasy, nowoczesne urządzenie, które producent wyposażył w elektroniczną kopię paragonów, co pozwala użytkownikowi na spore oszczędności i w pełni zabezpiecza dane każdej transakcji. Nośnikiem danych jest specjalna karta Novitus SD, a dostęp do nich jest możliwy bądź z poziomu drukarki, bądź też z komputera z opcją ich przeglądania, raportowania, kopiowania i archiwizowania.
Urządzenie charakteryzuje się szybkością działania i cichą pracą, co znacząco podnosi komfort pracy z drukarką. Inny atut stanowi wydajny termiczny mechanizm drukujący firmy Citizen, pozwalający na wydruki z szybkością do 26 linii/s. Delio Apteka E oferuje możliwość wydruku faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, a ponadto m.in. kodów kreskowych na paragonach i drukach niefiskalnych, potwierdzeń akceptacji kart płatniczych i lojalnościowych, przedpłaty, rabatu dla pracownika, wymiany środków płatniczych, operacji kasowych, raportu kasjera, transakcji odłożonych, raportu środków płatniczych, cennika itd. Wszystkie te elementy niezwykle usprawniają pracę kasjera.
Na uwagę zasługuje także duży, obrotowy (na życzenie podwyższony), czteroliniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim, który pokazuje precyzyjne informacje o sprzedawanych towarach, lekach, cenach, kwotach, refundacjach, sumach do zapłaty oraz innych operacjach przeprowadzanych na drukarce fiskalnej. Dzięki trzem złączom RS232 oraz złączu USB drukarkę można skomunikować z komputerem, terminalem EFT, pin-padem, czytnikiem kart magnetycznych, skanerem, modemem czy szufladą kasową. Jakość drukarki dopełniają bogata baza towarowa (150 tys. pozycji PTU), nowoczesne wzornictwo, zdolność do współpracy z większością programów aptecznych oraz wielowalutowość.
Novitus Delio Apteka E jest urządzeniem o najwyższym standardzie, które znajdzie zastosowanie w każdej aptece i hurtowni farmaceutycznej, zwłaszcza w placówkach o szerokim asortymencie i dużym natężeniu ruchu klientów. Jest doskonałym rozwiązaniem dla punktów handlowych obligowanych do rozliczania sprzedaży refundowanej.
 

Cechy produktu:

Nazwa: Delio Apteka E

Typ: Drukarka fiskalna z elektroniczną kopią

Przeznaczenie: praca w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych

Liczba Towarow: 150 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kasjerów: bez ograniczeń

Mechanizm drukujący: dwustacyjna drukarka termiczna typ: CITIZEN LT 483

Rodzaj papieru: 2 x 49 mm

Klawiatura: switch'owa liczba klawiszy 4 + klawisz nawigacyjny

Wyświetlacz klient: alfanumeryczny, obrotowy, podświetlany (niebieski) LCD, 4 x 20 znaków

Wyświetlacz kasjer: wspólny z wyświetlaczem klienta

Złącza komunikacyjne: 3 x RS232 + USB (dwukanałowe)

Współpraca z urządzeniami: komputer, terminal EFT , PinPad, czytnik kart magnetycznych, skaner, modem i inne

Zasilanie zewnętrzne: 230 V, zasilacz zewnętrzny

Zasilanie wewnętrzne: wbudowany akumulator (2 x 12 V 1,2 Ah)

Wymiary: 170 x 255 x 240

Masa: 2,8 kg