zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Innova DF-1 APS

Cena netto: 2890,00

Cena brutto: 3554,70

Informacje:

Drukarka INNOVA DF-1 APS FV to jedno z najbardziej polecanych urządzeń fiskalnych na naszym rynku, cechujące się doskonałymi parametrami technicznymi, niewielkimi rozmiarami oraz – co szczególnie istotne dla użytkowników – bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Wyposażona jest w specjalny moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ, usytuowany w dolnej części urządzenia i zabezpieczony przed kradzieżą. Dostęp do danych zawartych w module umożliwiono zarówno poprzez złącze USB drukarki, jak i bezpośrednio przez podłączenie do gniazda USB w komputerze; dodatkową opcją jest możliwość przeglądania z poziomu menu urządzenia.

Istotny atut drukarki stanowi nowoczesny i bardzo mocny termiczny mechanizm drukujący typu „easy load” firmy APS, który zapewnia wydruki z imponującą szybkością 72 linii/s oraz oferuje żywotność obliczoną na 150 km wydruku! Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru szerokości rolki papieru: 80 mm lub 57 mm. 

Umieszczone w drukarce złącza RS232 i USB zapewniają współpracę z komputerem. Ponadto urządzenie komunikuje się z szufladą kasową, którą można podpiąć w każdej konfiguracji napięcia (6V, 12V, 24V), ustawianego z menu drukarki. Innowacyjnym rozwiązaniem jest dwukierunkowe USB pobierające dane z kopii elektronicznej bez przerywania pracy kasjera.

INNOVA DF-1 APS FV wyposażona jest w nowoczesny alfanumeryczny wyświetlacz LCD, dzięki któremu dane transakcji są bardzo czytelne. Bogata baza towarów, pozwalająca na wprowadzenie do 120 tys. pozycji, zadowoli każdego przedsiębiorcę. Drukarka oferuje ponadto funkcję drukowania faktur VAT, NIP-u nabywcy na paragonie czy logo graficznego. 

Ze względu na wysokiej jakości parametry techniczne drukarka jest predestynowana do pracy w hipermarketach, dużych placówkach handlowych, hurtowniach, stacjach benzynowych, restauracjach czy hotelach. Producent oferuje ją w dwóch wersjach kolorystycznych: ciemno-grafitowej i perłowo-białej.

 

 

Cechy produktu:

/Drukarka_fiskalna_innova_df-1_aps