zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Innova Profit EJ

Cena netto: 2241,00

Cena brutto: 2756,43

Informacje:

Drukarka Innova Profit EJ to urządzenie o nowoczesnej, wyjątkowej stylistyce. Model ten posiada szybki mechanizm drukujący, opcję zmiany kontrastu wyświetlacza oraz napięcia szuflady z menu drukarki. Specjalny system elektroniczny pozwala na pracę nawet w przypadku rozładowanego lub uszkodzonego akumulatorze. Drukarka fiskalna wyposażona jest w moduł kopii elektronicznej, który jest obecnie jedynym na polskim rynku specjalizowanym nośnikiem kopii elektronicznej.

Moduł INNOVA EJ został skonstruowany tak, by funkcjonować przez cały, 5-cio letni okres użytkowania drukarki, będąc jednocześnie rozwiązaniem bezobsługowym, niewymagającym specjalnych szkoleń Personelu. Moduł ten jest standardowym nośnikiem i nie nadaje się do wykorzystania w żadnym innym celu niż jako kopia elektroniczna do drukarki INNOVA. Moduł nie posiada opcji kasowania lub nagrywania na nim danych. Moduł ten jest niezawodny i gwarantuje przechowywanie danych w bezpiecznym miejscu. Dostęp do danych jest możliwy na trzy sposoby, bezpośrednio z drukarki fiskalnej, z centrali formy lub przez odczyt z danych na komputerze. W przypadku zastosowania jednego modułu na cały okres użytkowania umożliwia dostęp do wszystkich kopii paragonów. 

 

Pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70 metrów długości. Kolejnym ważnym elementem drukarki INNOVA PROFIT EJ wyróżniającym ją spośród konkurencji jest zastosowanie zupełnie nowej technologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego. Drukarka przystosowana jest do pracy w walucie EURO i występuje wyłącznie z modułem kopii elektronicznej INNOVA EJ.

 

Cechy produktu:

Nazwa: Innova

Typ: Profit EJ

Liczba Towarow: 120000

Liczba stawek PTU: 7

Mechanizm drukujący: termiczny firmy APS

Rodzaj papieru: 56 mm

Wyświetlacz klient: LED 8 cyfr lub alfanumeryczny VFD 2x20 znaków

Wyświetlacz kasjer: alfanumeryczny 2 linie po 20 znaków

Złącza komunikacyjne: RS232, USB

Wymiary: 160 x 195 x 130 mm (szer. x głęb. x wys.)