zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Posnet Bingo XL

inne zdjęcia produktu:

Posnet Bingo XL Posnet Bingo XL Posnet Bingo XL Posnet Bingo XL Posnet Bingo XL

Cena netto: 1169,90

Cena brutto: 1438,98

Informacje:

Posnet Bingo XL w naszym sklepie internetowym.

Odwiedź nas, zadzwoń (12 656 33 64) lub napisz sprzedaz@escsa.pl 

Negocjuj najlepszą cenę !

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL jest klasycznym już i zarazem jednym z najpopularniejszych urządzeń marki Posnet. Kasa dedykowana jest punktów handlowo-usługowych małych i średniej wielkości. Bingo XL jest nowoczesną kasą zrobioną z najlepszych podzespołów, wyposażoną w elektroniczną kopię paragonu, która   pozwala na wygodną archiwizację danych.

Kasa posiada czytelne wyświetlacze , wytrzymałą klawiaturę z możliwością utworzenia piętnastu skrótów oraz szybki mechanizm drukujący, zapewniający łatwą wymianę papieru „easy load".

Bingo XL posiada dużą bazą towarową, 8 000 PLU jest zupełnie zoptymaliowany dla oferty handlowej placówek średniej wielkości. Każda nazwa towaru może mieć maksymalnie do 40 znaków w nazwach towarów, co pozwala tworzyć dokładne opisy towarów - zgodnie z obecnymi wymaganiami Ministerstwa Finansów. Kasa dodatkowo umożliwia wydruk na paragonie numeru NIP nabywcy, umożliwia zaprogramowanie automatycznego naliczania zapisanych rabatów oraz nałożenia blokady rabatów na towary o niskiej marży.

Kasa posiada też funkcję raportowania sprzedaży dla grup towarowych, która może być przydatna na przykład w przypadku punktów sprzedających alkohol.

Bufor pozycji paragonowych przekazuje   programowi sprzedażowemu dane o sprzedanych towarach, na podstawie kolejnych, wystawionych paragonów, co pozwala użytkownikowi programu na dostęp do jednostkowych danych sprzedażowych, co umożliwia mu m.in. wystawienie faktury VAT do paragonu oraz szczegółową kontrolę stanów magazynowych. 

Kasa Fiskalna Posnet Bingo XL jest przystosowana do pracy z kilkoma urządzeniami optymalizującymi sprzedaż jednocześnie, wśród których możemy wymienić między innymi: skaner kodów kreskowych oraz wagę. Do kasy podłączyć można średnie i duże szuflady 6V, 12V, 18V i 24V. Kasa komunikuje się z komputerem online i nie wymaga przerwania pracy kasjera.

 

Do intensywnej ekspolatacji powstała kasa fiskalna Posnet Bingo XL w wersji PLUS. Charakteryzuje ją :

Super-akumulator – w kasie jest zastosowany litowo-jonowy akumulator o dużej pojemności, który doskonale sprawdza się w wypadku awarii zasilania albo pracy w terenie i pozwala na wydrukowanie nawet 120 tys. linii po pełnym naładowaniu akumulatora.

Dodatkowe wyposażenie opcjonalne:

Wytrzymały mechanizm drukujący- mechanizm drukujący Fujitsu ma zwiększoną wytrzymałość i doskonale sprawdza się sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.

 

Opcjonalnie do kasy Posnet Bingo XL: 

  • Modem GPRS
  • Szuflada kasowa duża i średnia
  • Multiplekser
  • Pokrowiec
  • Silikonowa osłona klawiatury

Cechy produktu:

Nazwa: Bingo XL

Typ: Kasa średnia z kopią elektroniczną

Przeznaczenie: dla małych i średnich punktów handlowych

Liczba Towarow: 8 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 16

Pojemność bufora ON-LINE: 10 000

Liczba kasjerów: 8

Opakowania: 16

Mechanizm drukujący: 1 mechanizm termiczny: -

Rodzaj papieru: szer. 57mm x 30m dł.

Klawiatura: 24, w tym 5 programowalnych (3 poziomy x 5 = 15 skrótów)

Wyświetlacz klient: numeryczny LED 8

Wyświetlacz kasjer: alfanumeryczny LCD 2x16, podświetlany

Złącza komunikacyjne: Ethernet 3 x RS232 1 x USB (skaner kodów kreskowych)

Współpraca z urządzeniami: komputer, skaner kodów kreskowych (USB/RS232/PS2), waga, modem GPRS, multiplekser, monitoring, szuflada

Zasilanie wewnętrzne: AGM 6V / 1,2 Ah (w wersji standard) Li-Ion 7,2V / 5,2Ah (w wersji plus) zapewniający wydruk min. 6000 linii

Zasilanie zewnętrzne: 230V / 24V

Waga: ~1,9 kg

Wymiary: szer. 287 x wys. 105 x dł. 220 mm