zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

KASA DO SALONU FRYZJERSKIEGO, KOSMETYCZNEGO

KASA DO SALONU FRYZJERSKIEGO, KOSMETYCZNEGO

Rozporządzenie Ministra Finansów zobowiązuje firmy oferujące usługi fryzjerskie i kosmetyczne do ewidencji sprzedaży na urządzeniu fiskalnym do 28 lutego 2015  roku. 

Dla większości niedużych salonów optymalnym urządzeniem jest kasa fiskalna. Urządznie które kupimy teraz będzie nam służyć 5 lat lub dłużej -  warto wybrać je rozważnie  !

Zazwyczaj w dłuższej perspektywie zakup najtańszych rozwiązań nieznanych producentów nie jest opłacalny. Warto kupić mniej awaryjne, niewiele droższe urządzenie. Zachęcający okazuje się fakt, że  możemy ubiegać się o zwrot 90% wartości urządzenia (do 700 zł netto) z Urzędu Skarbowego.   

Doświadczenie firmy pozwala nam polecić urządzenia polskich producentów: Novitus oraz Posnet. 

W szerokiej  gamie produktów tych producentów znajdziemy tańsze kasy fiskalne z kopią papierową, jak i nowoczesne, prostsze i intuicyjne urządzenia z kopia elektroniczną.

 

Najwygodniejsze  do zastosowania i najbardziej  nowoczesne  są  kasy z kopią elektroniczną  (dzięki kopii elektronicznej, nie musimy przechowywać kopii rolek przez 5 lat – dane zapisywane są na karcie SD). Dzisiaj są to najczęściej wybierane urządzenia.

Z kas tego typu polecamy:

Posnet Mobile HS EJ  (wersja ciemna lub biała)

kasa fiskalna posnet mobile hs ej

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Obsługa Mobile HS EJ jest wyjątkowo intuicyjna i szybka, głównie dzięki mechanizmowi "drop-in" gwaranującemu prostą wymianę papieru. 

Odpowiednie zaprogramowanie urządzenia sprawi, że samo przypomni o obowiązkowych przeglądach serwisowych!

Kasa Posnet Mobile HS EJ jest w tym momencie jednym z najbardziej popularnych urządzeń. Wykonana z materiałów wysokiej jakości, estetyczna. Istnieje możliwość dokupienia skórzanego eleganckiego pokrowca.

Novitus Nano E (wersja ciemna lub biała)

Jest to najbardziej popularna kasa firmy Novitus   posiadająca  kopię elektroniczną. Jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Podobnie jak pozostałe dobrej jakości kasy, charakteryzuje się prostym  mechanizmem wymiany papieruintuicyjnym menu  i dobrą jakością podzespołów. 

Klawiatura  w Nano E  jest  membranowa, silikonowa. Na kasie możliwe jest programowanie podstawowych kodów znacznie ułatwiających sprzedaż. 

kasa fiskalna novitus nano e

 

Posnet Bingo HS EU  - kasa stacjonarna z kopią elektroniczną. Jest to urządzenie wytrzymałe i niezawodne. 

kasa fiskalna posnet bingo hs eu

Novitus Mała Plus E - stacjonarna kasa przeznaczona głównie do małych punktów handlowo-usługowych. Łatwość obsługi zapewnia kopia elektroniczna. 

kasa fiskalna novitus mała plus e

 

Kasy  z kopią papierową    - z posiadaniem tej kasy związana jest  konieczność przechowywania  przez 5 lat  rolek z kopiami paragonów:

 

Posnet Bingo HS EJ   - proste w obsłudze, sprawdzone urządzenie. Można zaprogramować na nim klawisze skrótu odnoszące do podstawowych towarów oraz funkcji (np. wymaganych raportów). 

kasa fiskalna posnet bingo hs ej

 

Novitus Mała Plus - prosta w obsłudze, sprawdzona i intuicyjna kasa, nieco mniejsza gabarytowo od Bingo HS, wyposażona w niebieskie wyświetlacze.

kasa fiskalna novitus mała plus

 

Posnet Mobile EU - mobilna kasa fiskalna na dwie rolki. Zajmuje niewiele miejsca, posiada wytrzymałą obudowę oraz system prostej wymiany papieru. 

kasa fiskalna posnet mobile eu

 

   
/kasa_do_salonu_fryzjerskiego_kosmetycznego