zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

ACLAS Kos

Cena netto: 745,00

Cena brutto: 916,35

Informacje:

Sprawdź w naszym sklepie internetowym:  http://sklep.escsa.pl/product/aclas-kos-2 

Kasa Aclas Kos to niewielkich rozmiarów, tanie, przenośne urządzenie fiskalne, mogące funkcjonować zarówno w placówkach handlu stacjonarnego, jak i w punktach sprzedaży mobilnej. O trwałości kasy świadczą m.in. wodoodporna klawiatura, bardzo wytrzymały akumulator, pozwalający na długą pracę bez zasilania, a także specjalna osłona szczeliny wyjścia papieru, stanowiąca zabezpieczenie przed zalaniem.

Aclas Kos jest kasą zdolną do współpracy z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi jak: waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych i szuflada kasowa. Na uwagę zasługuje łatwy w obsłudze i szybki mechanizm drukujący, który umożliwia wydruki z prędkością 44 linii/s, co stawia tę kasę w gronie najszybszych na polskim rynku! Urządzenie pozwala na wystawianie paragonów fiskalnych z NIP-em nabywcy oraz automatyczne naliczanie rabatów i blokadę rabatu dla konkretnych grup towarów.

Baza towarowa kasy daje sposobność wprowadzenia do 3 tys. pozycji, przy czym nazwa towaru może liczyć maksymalnie 18 znaków. Warto podkreślić, że w urządzeniu można zaprogramować cenę do 999 999,99 zł, co pozwala zastosować je w salonach samochodowych i agencjach nieruchomości. Ponadto kasę wyposażono w dwa czytelne wyświetlacze, dla operatora (2 wiersze po 18 znaków) i dla klienta (jednoliniowy, 14 znaków).

Kasa Aclas Kos znakomicie sprawdzi się w małych punktach usługowych i handlowych, w zakładach fryzjerskich, warsztatach samochodowych, gabinetach lekarskich oraz na targowiskach. Dzięki specjalnemu modułowi parkingowemu, ułatwiającemu wystawianie kwitów, oraz paskowi na szyję, znajdzie także zastosowanie w pracy na parkingach.

 

Cechy produktu:

Nazwa: Kos

Typ: Przenośna kasa fiskalna

Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe

Liczba Towarow: 3000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 99

Pojemność bufora ON-LINE: -

Liczba kasjerów: 8

Opakowania: 99

Mechanizm drukujący: termiczna, 150mm/s

Rodzaj papieru: 2 x 28mm szerokość maksymalnie 25m długość

Klawiatura: 30 klawiszy pyłoszczelnych, 2 x 5 klawiszy programowanych

Wyświetlacz klient: 14 znakowy, podświetlany

Wyświetlacz kasjer: 2 wiersze po 18 znaków, podświetlany

Złącza komunikacyjne: RS232, USB (B),

Waga: 0,55kg (0,62kg z rolkami papieru)

/kasa_fiskalna_aclas_kos