zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne dla lekarzy

Kasy fiskalne dla lekarzy

Obowiązek ewidencji sprzedaży dla lekarza

Obowiązek ewidencji sprzedaży na urządzeniu fiskalnym od 1 marca 2015 roku obejmuje zawody lekarskie, stomatologiczne i inne profesje świadczące usługi medyczne.

Decyzja dotycząca wyboru idealnego urządzenia jest związana ze specyfiką działalności. Głównymi wskaźnikami są: wielkość działalności i sposób ewidencji sprzedaży.

Dla gabinetu wyposażonego w informatyczny system sprzedaży usług, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna.

Dla pozostałych osób proponujących usługi branży medycznej wystarczy kasa fiskalna. 

Najlepsze urządzenia fiskalne dla lekarza to: 

Novitus Nano E Med  - urządzenie zaprojektowane  specjalnie dla lekarzy. Nano E posiada  kopię elektroniczną  na której zapisywane są kopie paragonów - dzięki tej funkcjonalności  nie musimy przechowywać rolek i oszczędzamy papier

Pomimo niewielkich rozmiarów, możliwości tej kasy są ogromne. Pod obudową skrywa  nowoczesną technologię, odpowiednią dla potrzeb branży medycznej. 

 

kasa fiskalna novitus nano e med

 

 

Najmniejsza kasa na rynku -  Posnet Mobile HS EJ! Tą poręczną kasę bez problemu zmieścimy w kieszeni fartucha lekarskiego lub w podręcznej torbie. Wytrzymała bateria daje gwarancję, że urządzenie nie rozładuje się podczas wizyty domowej.

Obsługa kasy jest wyjątkowo prosta. Posiada ona bardzo intuicyjne menu, a dodatkową zaletą jest system wymiany rolki typu "drop-in". Wszystkie kopie paragonów rejestrowane są na karcie SD

Projektanci urządzenia zadbali o każdy detal wykonania. Mobile HS EJ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: ciemnej i białej (zaprojektowanej specjalnie z myślą o branży medycznej). 

  kasa fiskalna posnet mobile hs ej

 

 

Gabinetom wyposażonym w system do zarządzania lub sprzedaży jako najkorzystniejsze rozwiązanie proponujemy zakup drukarki fiskalnej.

 

Całość operacji realizowanych przy pomocy drukarki fiskalnej wykonywana jest w systemie informatycznym. Dzięki temu korzystanie z urządzenia fiskalnego staje się prostsze i nie wymaga dodatkowej obsługi. Informacje dotyczące sprzedaży już są w systemie (w przeciwieństwie do sprzedaży na kasie fiskalnej).

Dla gabinetów lekarskich proponujemy następujące kasy fiskalne:

Posnet Temo HS EJ  - mobilna, najmniejsza na rynku drukarka fiskalna. Wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth pozwala na współpracę z aplikacjami zainstalowanymi na notebookach, tabletach i smartfonach. 

drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, z przyjemnością odpowiemy lub doradzimy.

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl

 

   
/kasa_fiskalna_dla_lekarza