zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasa fiskalna dla warsztatu - Mechanika - Wulkanizatora

Kasa fiskalna dla warsztatu - Mechanika - Wulkanizatora

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. do 1 stycznia 2020 r. kasę fiskalną online będą zobowiązani posiadać:

 

  • mechanicy samochodowi
  • warsztaty samochodowe
  • wulkanizatorzy
  • stacje paliw
  • punkty świadczące naprawę pojazdów motorowerowych

 

Dla mechaników, wulkanizatorów i warsztatów samochodowych optymalnym urządzeniem do rejestracji sprzedaży jest kasa fiskalna. Urządzenie, które wybierzemy będzie nam służyć na długie lata -  warto by zakup był przemyślany!

Dowiedz się więcej na temat kasy fiskalnej dla mechanika i warsztatu samochodowego! Kliknij TUTAJ 

Zazwyczaj w dłuższej perspektywie zakup najtańszych rozwiązań nieznanych producentów nie jest opłacalny. Warto kupić mniej awaryjne, niewiele droższe urządzenie. Zachęcający okazuje się fakt, że możemy ubiegać się o zwrot 90% wartości urządzenia (do 700 zł netto) z Urzędu Skarbowego. Odliczenie od podatku lub zwrot kwoty wydanej na zakup kasy fiskalnej online będzie możliwy pod warunkiem:

 

  • Aby uzyskać zwrot lub odliczenie od podatku za zakup kasy fiskalnej online trzeba rozpocząć ewidencję sprzedaży w okresie obowiązywania homologacji tych kas. W przypadku kas fiskalnych online okres ich obowiązywania liczmy od wprowadzenia tych kas na rynek, czyli od 01.05.2019 r.

 

Co z ulgą, jeśli korzysta się z więcej niż jednej kasy fiskalnej online?

 

Istnieje dodatkowy warunek, który należy spełnić, aby otrzymać zwrot podatku lub kwoty za kolejne zakupione kasy fiskalne. Warunkiem zwrotu za pozostałe urządzenia, jest rozpoczęcie korzystania z nich do 6 miesięcy od uruchomienia pierwszej z nich. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony i minie np. 7 miesięcy od uruchomienia nowej kasy rejestrującej, w stosunku do pierwszej kasy rejestrującej to niestety odliczenie lub zwrot nie będą już możliwe.

 

Poniżej dedykowane urządzenia dla mechaników, wulkanizatorów, warsztatów samochodowych oraz stacji paliw.

 

WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ NA WYBRANE URZĄDZENIE ABY PRZENIEŚĆ SIĘ NA STRONĘ DOCELOWĄ

 

NOVITUS MAŁA ONLINE

Novitus Mała Online to kasa fiskalna umożliwiająca wysyłanie danych dotyczących ewidencji sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas za pomocą domyślnie wbudowanego portu komunikacyjnego LAN zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 1 maja 2019 roku.

Kasa fiskalna  Novitus MAŁA ONLINE to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów handlowych i usługowych, stacji paliw i mechaników samochodowych, jak i motorowerowych. Novitus MAŁA ONLINE jest prosta w obsłudze, posiada wyraźne, duże klawisze dzięki, czemu korzystanie z niej jest wygodne i intuicyjne. Ta kasa to synonim jakości, wytrzymałości i nowoczesności w przystępnej cenie.

Novitus mała ONLINENovitus mała ONLINENovitus mała ONLINE

 

NOVITUS NANO ONLINE

Novitus Nano Online to mobilna kasa fiskalna dedykowana firmom wymagającym od urządzenia niewielkich gabarytów, żeby móc swobodnie urządzenie przemieszczać i aby nie zajmowało zbyt dużo miejsca. Jest to najmniejsza i równocześnie najpopularniejsza kasa fiskalna firmy Novitus. Urządzenie zapewnia wysoki komfort użytkowania i niezawodność przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

Novitus nano onlineNovitus nano online

 

ELZAB K10 ONLINE BT/GPRS (WERSJA CIEMNA LUB JASNA)

ELZAB K10 Online to mobilna kasa fiskalna umożliwiająca wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Online Elzab K10 pracuje bez zarzutu w każdych warunkach środowiskowych - upał, zimno, mróz. Klawiatura tej kasy ONLINE reaguje na dotyk nawet w założonych rękawiczkach. Jest odpowiednia dla każdej branży, która wymaga mobilnego i wytrzymałego na zmiany pogody urządzenia fiskalnego. Kasa posiada wytrzymałą, antypoślizgową obudowę, dzięki czemu urządzenie wygodnie trzyma się w ręku. Wysoka jakości zastosowanych rozwiązań technologicznych w kasie Elzab K10 ONLINE będzie służyła jej właścicielowi przez lata.

 

Elzab K10 onlineElzab K10 onlineElzab K10 online

 

POSNET ERGO ONLINE

Kasa fiskalna Posnet Ergo ONLINE to nowoczesna kasa o budowie modułowej, Która umożliwia wybór między bezprzewodowym a przewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Ta kasa fiskalna może działać samodzielnie, jak i stanowić element większego systemu kasowego. Do kasy online można podłączyć czytnik kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Kasa fiskalna ONLINE Ergo posiada mocną konstrukcję, która jest w stanie wytrzymać wstrząsy i upadki. Kasa jest wyposażona w wodoszczelną klawiaturę, która doskonale chroni ją przed zalaniem. Posnet Ergo ONLINE to małe urządzenie o  wielkich możliwościach - możemy w nim w zależności od wariantu zmieścić od 4000 do 8000 pozycji. Poręczna, mała, intuicyjna w obsłudze idealnie sprawdzi się w branży mechanicznej.

 

Posnet ergo onlinePosnet ergo onlinePosnet ergo online

 

FAWAG LITE ONLINE

Kasa fiskalna Fawag Lite ONLINE to ergonomiczna kasa fiskalna, która umożliwia komunikację z Centralnym Repozytorium Kas. Jest wytrzymała i intuicyjna w obsłudze. Świetnie sprawdzi w warsztatach samochodowych i punktach wulkanizacji, na stacjach paliw oraz we wszystkich mniejszych punktach usługowo handlowych.  Złącza dostępne w kasie pozwalają na podłączenie szuflady kasowej, skanera kodów kreskowych, wagi, terminala płatniczego, czy komputera kasjera. W obudowę kasy wbudowane są dwa czytelne wyświetlacze z wyraźną czcionką (dla operatora kasy i dla klienta).

  fawag lite onlinefawag lite onlinefawag lite online

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl