Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasa fiskalna dla warsztatu - Mechanika - Wulkanizatora

Kasa fiskalna dla warsztatu - Mechanika - Wulkanizatora

Rozporządzenie Ministra Finansów obliguje firmy oferujące usługi mechaniki samochodowej, wulkanizacji, kontroli pojazdów do ewidencji sprzedaży na urządzeniu fiskalnym do 28 lutego 2015  roku. 

Dla większości niedużych warsztatów optymalnym urządzeniem jest kasa fiskalna. Urządzenie które kupimy będzie nam służyć 5 lat lub dłużej -    warto by zakup był przemyślany   !

Zazwyczaj w dłuższej perspektywie zakup najtańszych rozwiązań nieznanych producentów nie jest opłacalny. Warto kupić mniej awaryjne, niewiele droższe urządzenie. Zachęcający okazuje się fakt, że  możemy ubiegać się o zwrot 90% wartości urządzenia (do 700 zł netto) z Urzędu Skarbowego.     

Doświadczenie firmy pozwala nam polecić urządzenia polskich producentów: Novitus oraz Posnet. 

W szerokiej  gamie produktów firm Posnet i Novitus znajdziemy tańsze kasy fiskalne z kopią papierową, jak i nowoczesne, proste i intuicyjne urządzenia z kopia elektroniczną.

 

Najwygodniejsze  do zastosowania i najbardziej    nowoczesne  są    kasy z kopią elektroniczną  (dzięki kopii elektronicznej, nie musimy przechowywać kopii rolek przez 5 lat – dane zapisywane są na karcie SD). Dzisiaj są to najczęściej wybierane urządzenia.

Z kas tego typu polecamy:

Novitus Nano E  (wersja ciemna lub biała)

Jest to najbardziej popularna kasa firmy Novitus   posiadająca    kopię elektroniczną. Podobnie jak pozostałe dobrej jakości kasy, charakteryzuje się prostym  mechanizmem wymiany papieru,    intuicyjnym menu  i dobrą jakością podzespołów. 

Klawiatura  w Nano E  jest  membranowa,  silikonowa. Na kasie możliwe jest programowanie podstawowych kodów znacznie ułatwiających sprzedaż. 

kasa fiskalna Novitus nano e

 

Posnet Bingo HS EJ    - kasa stacjonarna z kopią elektroniczną. Jest to urządzenie wytrzymałe, od wielu lat na rynku. Jedna z najpopularniejszych kas w Polsce. Jej główne zalety to niezawodność i łatwość obsługi - 15 programowalnych klawiszy skrótu pozwala znacząco skrócić i uprościć proces obsługi kasy. Posiada czytelne bursztynowe wyświetlacze i system łatwej wymiany papieru. Z pewnością możemy polecić kasę fiskalną Bingo HS Ej

kasa fiskalna posnet bingo hs ej

Novitus Mała Plus E  - stacjonarna kasa przeznaczona głównie do małych punktów handlowo-usługowych z kopią elektroniczną. Jest to jedno z popularniejszych urządzeń firmy Novitus. Słynie z prostoty obsługi, inuicyjnego menu i systemu łatwej wymiany papieru. Jej niezwodność i dobre paramerty potwierdza dotychczasowe duże zainteresowanie klientów.

kasa fiskalna novius mała plus e

Posnet Mobile HS EJ  (wersja ciemna lub biała)

Jest to najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Obsługa Mobile HS EJ jest wyjątkowo intuicyjna i szybka, głównie dzięki mechanizmowi "drop-in" gwaranującemu prostą wymianę papieru. 

Odpowiednie zaprogramowanie urządzenia sprawi, że samo przypomni o obowiązkowych przeglądach serwisowych!

Kasa Posnet Mobile HS EJ jest w tym momencie jednym z najbardziej popularnych urządzeń. Wykonana z materiałów wysokiej jakości, estetyczna. Istnieje możliwość dokupienia skórzanego eleganckiego pokrowca.

 

kasa fiskalna posnet mobile hs ej

 

Kasy  z kopią papierową      - z posiadaniem tej kasy związana jest  konieczność przechowywania    przez 5 lat  rolek z kopiami paragonów:

 

Posnet Bingo HS     - proste w obsłudze, sprawdzone urządzenie. Można zaprogramować na nim klawisze skrótu odnoszące do podstawowych towarów oraz funkcji (np. wymaganych raportów). 

kasa fiskalna posnet bingo hs

Novitus Mała Plus  - prosta w obsłudze, sprawdzona i intuicyjna kasa, nieco mniejsza gabarytowo od Bingo HS, wyposażona w niebieskie wyświetlacze.

kasa fiskalna novitus mała plus

Posnet Mobile EU  - mobilna kasa fiskalna na dwie rolki. Zajmuje niewiele miejsca, posiada wytrzymałą obudowę oraz system prostej wymiany papieru. 

kasa fiskalna posnet mobile eu

 

Kasa fiskalna dla mechanika, kasa fiskalna do warsztatu