zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Windows Media Center wprowadza rewolucję w postrzeganiu komputera!

Windows Media Center wprowadza rewolucję w postrzeganiu komputera!

Microsoft wprowadza na lokalny rynek polską wersję swojego nowego, multimedialnego systemu – Windows XP Media Center Edition 2005. Produkt, stworzony z myślą o użytkownikach domowych, wprowadza rewolucyjną zmianę w postrzeganiu tradycyjnego komputera, który dzięki nowemu systemowi oraz atrakcyjnej platformie sprzętowej, staje się multimedialnym centrum domu.

Pojawienie się Windows XP Media Center Edition 2005 wyznacza początek nowej ery komputera, postrzeganego już nie tylko jako narzędzie do pracy, ale przede wszystkim jako domowe centrum rozrywki. Media Center łączy w sobie funkcje dotychczas obsługiwane przez wiele odrębnych urządzeń. Pozwala na oglądanie telewizji, słuchanie muzyki, w tym radia oraz odtwarzanie płyt CD. Zastępuje również kino domowe. Jednak, co najbardziej nowatorskie, Media Center umożliwia nagrywanie muzyki, filmów, telewizji oraz zdjęć na dysk i katalogowanie wszystkiego w jednym miejscu. Produkt sterowany jest za pomocą unikalnego pilota i wyposażony w specjalnie przygotowany, przejrzysty układ graficzny, co pozwala na doskonałą widoczność z odległości kanapy. Dodatkowo, Windows XP Media Center Edition 2005 nadal zachowuje pełną funkcjonalność tradycyjnego komputera, wyposażonego w system operacyjny Windows XP Home Edition.

 

Windows XP Media Center Edition 2005 wprowadza do naszych domów zupełnie nową wartość. Kompleksowość rozwiązania w zakresie multimediów umożliwia zarządzanie muzyką, filmami, zdjęciami, czy nagraniami za pomocą kilku przycisków na pilocie. Dzięki temu mamy do czynienia z produktem, który zapewnia niespotykaną dotąd wygodę i łatwość użytkowania. Wierzymy, że Windows XP Media Center Edition zmieni sposób postrzegania komputera i przeniesie go z biurka do salonu” – powiedział Krzysztof Florczak, Windows Client Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

więcej: http://www.microsoft.com/poland

 

Powrót