zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Windows Vista uruchomi komputer w 3 sekundy

Windows Vista uruchomi komputer w 3 sekundy Na swojej stronie Microsoft umieścił kolejną porcję zapowiedzi dotyczących systemu Windows Vista. Znajdziemy tam między innymi zapewnienia o tym, że użytkownik może po prostu przestać martwić się o bezpieczeństwo. Interesujące są również obietnice dotyczące szybkości uruchamiania systemu.
"Nawet w mało prawdopodobnym przypadku udanego ataku na komputer wyposażony Windows Vista, system zrobi wszystko, aby zminimalizować jego skutki" - czytamy na stronie Microsoftu.

Najnowsze generacje robaków, wirusów i spyware po prostu nie będą mogły tknąć nowego systemu z Redmond, a użytkownik będzie mógł się łączyć z każdą lokalizacją i robić co tylko zechce, zapewnia firma.

To ostanie zdanie nie dotyczy dzieci. Wraz z nową Vistą rodzice mają otrzymać narzędzia służące do monitorowania tego co robią ich pociechy, oraz odpowiedniego zarządzania i administrowania ich uprawnieniami.

Restartowanie nie będzie już nikomu straszne. Nie dlatego, że nie będzie konieczne, ale dlatego, że komputer wyposażony w Windows Vista będzie się włączał i wyłączał tak szybko jak telewizor (max. 3 sekundy). System zostanie również wyposażony w całkowicie nowy "stan uśpienia" znacznie zmniejszający zużycie energii.

Firma z Redmond zapewnia także, że system zyska możliwość przydzielania uprawnień, które pozwolą na wygodną pracę na koncie użytkownika. Dodatkowo, dzięki narzędziom do diagnozowania i naprawiania błędów (np. uszkodzeń twardego dysku) użytkownik może przestać obawiać się awarii.

Do tego - jak zapewnia Microsoft - niezawodnego działania miłym dodatkiem ma być ładny wygląd i centrum mediów.
Powrót