zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Internet Explorer 7

Internet Explorer 7 Jak poinformował Microsoft, rozpoczęły się prace nad testowaniem najnowszej przeglądarki tej firmy, Internet Explorer 7. Oprócz wielu nowych cech, będących już standardem w niektórych darmowych przeglądarkach, Internet Explorer jest wyposażony w rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa.
Jak poinformował Microsoft, rozpoczęły się prace nad testowaniem najnowszej przeglądarki tej firmy, Internet Explorer 7. Oprócz wielu nowych cech, będących już standardem w niektórych darmowych przeglądarkach, Internet Explorer jest wyposażony w rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Poprzednia, 6 wersja znana jest z ogromnej ilości niezałatanych błędów i luk w bezpieczeństwie, które mogą być wykorzystane do przejęcia zdalnej kontroli nad komputerem. Internet Explorer 7 ma być tych błędów pozbawiony. Dodatkowo zostanie wyposażony w mechanizmy ochrony przez złośliwym kodem i phishingiem (tzw. dynamic security protection).

Nowościami w Internet Explorerze mają także być m.in.: wygląd ułatwiający nawigację, przeglądanie w panelach, ulepszone drukowanie oraz narzędzia do obsługi kanałów RSS.

Wersja beta przeglądarki obecnie jest dostępna tylko na system Windows XP SP2 oraz jako część składowa następcy XP, systemu Windows Vista (wcześniej nazywanego Longhorn).
Powrót