zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Zestaw sprzedażowy za 2550 ZŁ brutto!

mikroSubiekt i drukarka Posnet Temo HS EJ - promocja

Masz małą firmę handlowo-usługową, której działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazynów? Mamy dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie!

Kompletny system sprzedażowy

W odpowiedzi na Twoje potrzeby przygotowaliśmy kompleksowy system sprzedażowy, który pomoże Ci w sprawnej obsłudze klientów. Program mikroSubiekt to niezwykle przyjazny i prosty w obsłudze system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. W zestawie z przenośną drukarką fiskalną Posnet Temo HS EJ tworzy doskonały system sprzedażowy dla małej firmy.   
 
Zadzwoń do nas: +48 12 656 51 58 wew. 45
 
Program mikroSubiekt pozwoli Ci na sprawną obsługę faktur VAT, paragonów i faktur korygujących. Dzięki niemu z łatwością przeprowadzisz ewidencję dokumentów nierozliczonych. Z mikroSubiekta mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. 
 
Szczegółowy opis programu znajdziesz na: www.escsa.pl/mikrosubiekt
 
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ jest mobilną drukarką fiskalną o niewielkich gabarytach, łatwą w obsłudze, z mocną baterią.
 
Możesz przy pomocy Posnet Temo Hs Ej wydrukować faktury vat lub kupony promocyjne dla swoich klientów, ponieważ ta przenośna drukarka fiskalna oferuje szeroką gamę wydruków niefiskalnych.
 
Szczegółowy opis drukarki znajdziesz tu:  www.escsa.pl/Drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej
 
Cena zestawu: 2 550,00 zł brutto (2 073,00 zł netto)
 
Dodatkowo kupując mobilny zestaw sprzedaży otrzymasz 5% rabatu na zakup Notebooka w ESC SA w wybranej konfiguracji!
 
Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania:
tel. +48 12 656 51 58 wew. 45, email: sprzedaz@escsa.pl
   
Powrót