zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

4inventory GRATIS do terminali Zebra!

Do terminali Zebra T20 i T25 dodajemy 4inventory za darmo

 

Do zakupionych terminali aplikacja inwentaryzacyjna 4inventory GRATIS!!!

 

Już teraz do każdego zakupionego terminala ręcznego Zebra TC20 lub Zebra TC25 dorzucamy pełną wersję aplikacji inwentaryzacyjnej 4inventory zupełnie ZA DARMO! To doskonały wybór dla handlu, magazynowania, produkcji i logistyki. 

Zadzwoń do nas - tel. (12) 656-51-58 wew. 45

 

 

Przytłacza Cię ilość towarów w magazynie? Myśl o inwentaryzacji przyprawia Cię o gęsią skórkę? Mamy na to sposób! Z ręcznym terminalem marki Zebra i aplikacją 4inventory masz możliwość ewidencji swoich zasobów w rekordowym tempie i to wszystko z podziałem na lokalizacje! Aplikacja pozwoli Ci na tworzenie raportów o zapasach do pliku .csv i filtrowanie danych. Oszczędź czas i pieniądze!

4inventory aplikacja za darmo pełna wersja gratis - zrzuty ekranu

Jakie terminale biorą udział w promocji?

Zebra TC20 - ergonomiczny komputer mobilny mieszczący się w kieszeni dżinsów z wygodnymi przyciskami skanowania. System operacyjny Android 7.0 (Nougat) ma możliwość aktualizacji, a wytrzymała bateria pozwala na całodzienną pracę bez zakłóceń. Wytrzymała obudowa została skonstruowana tak aby pracować w skrajnie ekstremalnych warunkach pogodowych. Terminal Zebra TC20 to niewielkie narzędzie biznesowe, na którym można polegać.

Zebra TC25 - dotykowy komputer mobilny o kompaktowych wymiarach. Skaner 2D błyskawicznie rejestruje dowolny kod kreskowy w dowolnym stanie - nie trzeba celować ani czekać na opóźnioną reakcję urządzenia. Terminal został wyposażony w funkcję komunikacji głosowej “Push-to-Talk”, która umożliwia przekształcenie urządzenia w krótkofalówkę. Urządzenie działa niezawodnie nawet podczas niskich i wysokich temperatur. Wytrzymała obudowa odporna jest na wstrząsy i ewentualne upadki. 

WYPOSAŻ SWOJĄ FIRMĘ W TECHNOLOGIĘ WIELKICH BIZNESÓW!

 

Skontaktuj się z naszym działem handlowym po więcej informacji.

Zadzwoń do nas - tel. (12) 656-51-58 wew. 45 lub napisz na sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót