zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Program do aukcji ZA DARMO na rok!

Abonament InsERT Sello za DARMO gratis na rok

Rośnie ilość zamówień w Twojej firmie i powoli nie wiesz już, w co włożyć ręce? Sprzedajesz na Allegro lub eBay i nie nadążasz za reagowaniem na kolejne zakupy klientów?  Pomożemy Ci w profesjonalnej obsłudze klienta! Z systemem sprzedażowym insERT Subiekt i programem umożliwiającym sprzedaż z systemu serwisów aukcyjnych Sello ogarnięcie wszystkich zamówień będzie dziecinnie łatwe!

Abonament Sello na rok GRATIS!

Już teraz przy zakupie programu InsERT Subiekt, otrzymasz program Sello na rok zupełnie ZA DARMO!

 

Z tymi programami dostaniesz abonament Sello na rok gratis.

Do wyboru masz opcje:

  • Subiekt GT  w wersji dla 3 stanowisk za  649 zł netto 
  • Subiekt nexo  w wersji na 1 stanowisko za  499 zł netto

Program Subiekt z linii GT i nexo umożliwia obsługę sprzedaży i gospodarki magazynowej. Z programem obsłużysz różne rodzaje dokumentów handlowych i magazynowych, poprowadzisz kartoteki kontrahentów czy towarów oraz rozrachunki. Dzięki bogatej funkcjonalności i przyjaznemu interfejsowi ten program w szybkim czasie staje się niezbędnikiem każdego rozwijającego się przedsiębiorcy! Dowiedz się więcej - szczegółowy opis funkcjonalności każdego z programów znajdziesz tutaj: InsERT Subiekt GT i Subiekt nexo.

Program do aukcji InsERT Sello to rewolucyjne narzędzie, które pozwala na proste tworzenie aukcji dzięki gotowym szablonom, seryjne wystawianie aukcji i obserwowanie przebiegu aukcji bezpośrednio w programie. System generuje automatyczne wiadomości po różnych zdarzeniach, np. po zakupie produktu czy wysłaniu paczki do klienta. Sello jest w pełni kompatybilny z programami InsERT Subiekt. Wszystkie funkcjonalności InsERT Sello tutaj...

Uwaga! Promocja ważna tylko do 31 stycznia 2019!

Skontaktuj się z naszym działem handlowym po więcej informacji:

Zadzwoń do nas - tel. (12) 656-51-58 wew. 45 lub napisz na sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót