zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Do kasy fiskalnej - czytnik GRATIS!

czytnik kodów usb za darmo

Nabywając jedną z kas fiskalnych w promocji, otrzymasz czytnik kodów kreskowych z kablem USB ZA DARMO!!!

Nie ma tu ukrytych warunków promocji - wybierasz jedną z kas dostępnych w naszej ofercie, a czytnik Zebex Z-3100 o wartości 289 zł netto otrzymasz GRATIS!

Z jakimi kasami otrzymasz skaner kodów za darmo? 

Posnet Revo - kasa fiskalna o wysokiej jakości wykonania, odznaczająca się dużą odpornością. Posiada wiele unikalnych funkcji i pozwala kasjerowi na personalizację urządzenia. Szczególnie polecana sklepom spożywczo-przemysłowym, małym punktom gastronomicznym, drogeriom, butikom odzieżowym i lokalom usługowym.
 
Novitus Sento e - mała, zgrabna kasa o nowoczesnym wyglązie, z 14 dodatkowymi klawiszami, które pozwalają na używanie tzw. "towarów szybkiej sprzedaży" lub zaprogramowanie często używanych funkcji. Umożliwia ustalenie waluty głównej, w której prowadzona jest sprzedaż, z możliwością jej zmiany z wyprzedzeniem na inną.

Novitus Sento LAN e - rozbudowana wersja Sento e, z interfejsem LAN, umożliwiającym sprawną wymianę danych z komputerem. Złącze LAN ułatwia zaprogramowanie bazy danych oraz obustronnej komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi.
 
Novitus Next - kasa fiskalna z ekranem dotykowym i standardową klawiaturą, z dedykowanym oprogramowaniem handlowym NoviCloud. Program pozwala na zarządzanie z ekranu dotykowego sprzedażą, bazą towarów, kontrahentami i dokumentacją sprzedaży.

Spiesz się - promocja obowiązuje do końca lutego 2019!

Fiskalizacja kas GRATIS!!!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:
tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl 
 
lub odwiedź nasz sklep stacjonarny:
ESC SA
ul. Mieszczańska 19
30-313 Kraków
   
Powrót