zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Mikołajkowe prezenty w ESC

Mikołajkowe prezenty w ESC

Ruszamy z wielką promocją mikołajkową!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy aż trzy wielkie prezenty! Są to wybrane modele kas fiskalnych, zestawy urządzeń, a także mikołajkowe przeceny dla mechaników. Każdy może u nas wybrać coś dla siebie

To nie koniec dobrych wiadomości. Choć teoretycznie Mikołajki przypadają na 6 grudnia, to my postanowiliśmy wydłużyć ten okres. W ESC mikołajkowe prezenty wręczamy do 16 grudnia!

Zobaczcie nasze trzy propozycje i wybierz coś dla siebie. Który prezent otwierasz?

   

1)        Mikołaj obniża ceny

Ostatnio na naszej stronie gorąco zachęcamy do zakupu kas fiskalnych online. Tymczasem wielu z Was nie ma obowiązku jej zakupu, a chętnie skorzystaliby z naszej oferty. Specjalnie dla tych osób ogłaszamy wielką przecenę kas i drukarek z kopią elektroniczną.

 

Tylko teraz wybrane modele w następujących cenach:

Aclas Kos E - 989  teraz za 845 zł netto

Elzab K10 - 1290 teraz za 1050 zł netto

Elzab Mini e 3K - 1290  teraz za 1090 zł netto

Fawag Lite - 1099 teraz za 980 zł netto

 

A może chcielibyście kupić drukarkę fiskalną? Nie ma problemu – je też obniżyliśmy!

Innova Profit  –  2490  teraz za 1750 zł netto

Posnet Temo Hs ej z bluetooth2399  teraz za 1750 zł netto 

 

2)        Mikołajkowe zestawy

Chyba każdy woli dostawać dwa prezenty zamiast jednego, czyż nie? Idąc tym tokiem przygotowaliśmy dwa zestawy, które mogą okazać się niezbędne w Twoim biznesie.

Pierwszy z nich to drukarka Posnet Temo online do której dodajemy gratis czytnik kodów kreskowych USB! Jeśli rozważałeś zakup takiego urządzenia i chciałem je wyposażyć w czytnik, to właśnie masz ku temu doskonałą okazję.

Drugi zestaw to pozwoli Ci skompletować kompletne stanowisko sprzedaży dla małej gastronomii. Jest to drukarka Temo online z wifi i Bluetooth razem z tabletem Samsung 10,1’’ ze stojakiem, który tylko teraz możesz kupić za 2950 zł netto! Do tego możesz dodatkowo zamówić u nas system Posbistro i wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom. Oprogramowanie to zapewni ci efektywne zarządzanie lokalem i znacznie ułatwi pracę.

 

3)        Mikołaj przychodzi do warsztatu

Nie zapomnieliśmy też o tych, którzy muszą wymienić swoje urządzenie fiskalne. Drodzy mechanicy i wulkanizatorzy, dla Was również mamy coś specjalnego. Wystarczy, że kupicie u nas telefonicznie kasę fiskalną online, a dostaniecie rabat 10%, a także wyrejestrujemy Twoją poprzednią kasę za fiskalną aż o 40% taniej!

Czekamy na Was. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Nie zapomnijcie powiedzieć hasła „Mikołajki w ESC”, a następnie doprecyzujcie, który prezent wybieracie 😊

 

Zapraszamy!

📱tel. (12) 656-51-58 lub 📧sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót