zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Promocyjne pary - drukarka fiskalna Innova Profit EJ z czytnikiem kodów kreskowych

Promocyjne pary - drukarka fiskalna Innova Profit EJ z czytnikiem kodów kreskowych

Każdy wie, że Walentynki najlepiej spędzać we dwójkę. Nasze produkty też to wiedzą, dlatego teraz do wybranych modeli drukarek fiskalnych dodajemy czytnik kodów kreskowych GRATIS. Sprawdźcie szczegóły!

Promocja obowiązuje przy zamówieniu telefonicznym na hasło „Twoja para na Walentynki” i trwa od 8 do 17 lutego. Nasza pierwsza walentynkowa para to  Drukarka fiskalna Innova Profit EJ za 1750 zł netto z czytnikiem kodów kreskowych GRATIS

Innova Profit EJ – stanowi nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie fiskalne. Drukarka została wyposażona w specjalny moduł kopii elektronicznej Innova EJ, tak skonstruowany, aby wydajnie funkcjonować przez pięcioletni okres użytkowania drukarki. Prosty w obsłudze, niewymagający dodatkowego szkolenia personelu, moduł ten gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania danych, do których dostęp jest możliwy na trzy sposoby: bezpośrednio z menu drukarki, przez złącze USB urządzenia bez przerywania pracy kasjera lub poprzez włożenie modułu do komputera za pomocą złącza USB.

Zobaczcie, jakie jeszcze promocje dla Was przygotowaliśmy!

Kontakt do nas:

  tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót