zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Promocyjne pary - Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 (80 mm) z czytnikiem kodów kreskowych Honeywell

Promocyjne pary - Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 (80 mm) z czytnikiem kodów kreskowych Honeywell

Walentynki osobno? Można i tak, ale nasze produkty lepiej wybierać parami. Zachęcamy do skorzystania z kolejnej promocji naszych walentynkowych par. Tym razem 

Promocja obowiązuje przy zamówieniu telefonicznym na hasło „Twoja para na Walentynki” i trwa od 8 do 17 lutego. Nasza kolejna Walentynkowa para to drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 (80 mm) za 2499 zł netto z niezawodnym czytnikiem kodów kreskowych Honeywell GRATIS!

Posnet Thermal XL2 w wersji o szerokości papieru 80 mm. Jest urządzeniem drukującym grafiki oraz kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych dzięki tzw. superformatkom. To urządzenie jest najmniejszą na rynku stacjonarną drukarką fiskalną. Komunikuje się z komputerem dzięki złączom USB, RS i Ethernet. Jej zakres współpracy z oprogramowaniem sprzedażowym poszerzony jest dzięki protokołom "Posnet" i "Thermal" i jest dużo większy niż drukarek z konkurencyjnych firm. Thermal XL2 archiwizuje dane na kopii elektronicznej i może obsłużyć aż do 250 000 PLU.

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1250g jest jednoliniowym ręcznym skanerem dedykowanym do intensywnego użytkowania. 

Szeroki zakres odczytu przy dużym zasięgu dystansowym do 44 cm pozwala na swobodne skanowanie kodów jednowymiarowych z trudno dostępnych miejsc, a także tych o złej jakości i uszkodzonych. Ergonomiczny uchwyt pistoletowy zapewnia komfort pracy przez wiele godzin. 

Zobaczcie inną parę na Walentynki w naszych promocjach. Którą drukarkę wybierzecie?

Kontakt do nas:

 

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

 

   
Powrót