zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa na raty? U nas to możliwe!
Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Wygodne raty gwarantują Twojej firmie więcej płynności, dzięki czemu możesz inaczej rozplanować wydatki. W naszej ofercie możesz nabyć urządzenie fiskalne płacąc zaledwie od 58 zł miesięcznie.
 
Wzięcie kasy fiskalnej na raty może być korzystne z kilku powodów. Po pierwsze, dzięki temu, że nie trzeba jednorazowo wydać dużej kwoty, można łatwiej zaplanować budżet firmy i zminimalizować ryzyko braku płynności finansowej. Po drugie, spłata rat w regularnych odstępach czasowych może być łatwiejsza do przewidzenia i zorganizowania niż jednorazowy zakup.
 
Raty można rozłożyć na dogodny dla klienta termin. W zależności od oczekiwań umożliwiamy zakup na 24 lub 36 rat.
By uzyskać urządzenie na raty wystarczy, że zadzwonisz do nas i dopytasz o szczegóły, a nasi specjaliści sprawnie poprowadzą Cię przez cały proces.

W poniższej tabeli prezentujemy urządzenia, które objęte są naszą promocją. Na dole strony znajdziesz także ich szczegółowy opis.Obraz przedstawiąjacy kasa na raty? U nas to możliwe!

Fotografia zawierająca kasa na raty? U nas to możliwe!Novitus Nano Online

Mobilna kasa fiskalna online przeznaczona dla firm poszukujących urządzenia o niewielkich gabarytach,  w związku z koniecznością jego przenoszenia lub niewielką przestrzenią sprzedażową. Model Nano Online to najmniejsza i równocześnie najpopularniejsza kasa fiskalna firmy Novitus.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, 192x48 px
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, USB Host (A), USB Device (B), Lan

Grafika o tematyce kasa na raty? U nas to możliwe!Novitus Link Online

Bazując na wieloletnim doświadczeniu marki Novitus, zostało stworzone urządzenie, które za cel postawiła sobie wysoką wydajność pracy. Kasa przeznaczona jest dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa.
Wyświetlacz: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192x48 px (klient), graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192x64 px (kasjer).
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, 3x USB Host (A), Lan

Ilustracja przedstawiąjaca kasa na raty? U nas to możliwe!Novitus One Online

Novitus ONE to synonim nowoczesnej technologii fiskalnej i funkcjonalności. Kasa jest intuicyjna w obsłudze, posiada dotykowy ekran, szybko drukuje i ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w różnych branżach.

Liczba towarów: bez limitu
Liczba grup towarowych: bez limitu
Klawiatura: dotykowa
Wyświetlacz: graficzny, LCD, podświetlany, 192x48 px, czarno-biały (klient), ekran IPS TFT, kolorowy 5 cali, 1280x720 px z panelem dotykowym (kasjer)
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 2 x RS232, USB Host (A), 2 x USB Device (B), Lan

 

Obrazek zawierający kasa na raty? U nas to możliwe!Novitus Next Online

Przedstawiciel nowoczesnych urządzeń opartych o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane oprogramowanie. Kasa jest wspierana przez chmurowy system NoviCloud, a jej obsługa obywa się poprzez 7 calowy ekran z panelem dotykowym.

Liczba towarów: bez limitu
Liczba grup towarowych: bez limitu
Klawiatura: mechaniczna oraz dotykowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, czarno-biały, 132x32 px (klient), 7 cali TFT z panelem dotykowym (kasjer)
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 3 x RS232, USB Host (A), USB OTG, Lan, Micro HDMI, audio

 

Zapraszamy!
 
 
 
 
 
 
Przy wyborze kasy fiskalnej warto kierować się potrzebami firmy i dostępnym budżetem, a jeśli nie jesteś ich jeszcze do końca świadomy - zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który po indywidualnej ocenie potrzeb klienta zawsze stara się znaleźć najbardziej dogodne rozwiązanie. Wniosek? Zakup kasy fiskalnej na raty to świetne rozwiązanie dla właścicieli małych i średnich firm, którzy chcą uniknąć jednorazowych dużych wydatków. Zapraszamy!
 
 
📱tel. (12) 656-51-58 lub  📧sprzedaz@escsa.pl 
 
 
 
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Powrót