zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Wygodne raty gwarantują Twojej firmie więcej płynności, dzięki czemu możesz inaczej rozplanować wydatki. W naszej ofercie możesz nabyć urządzenie fiskalne płacąc zaledwie od 58 zł miesięcznie.

Finansowanie dotyczy pełnej ceny urządzenia i wlicza również podatek VAT. Co więcej, korzystając z zakupu kasy fiskalnej na raty możesz równocześnie skorzystać z pełnej ulgi z Urzędu Skarbowej na zakup nowego urządzenia.

Raty można rozłożyć na dogodny dla klienta termin. W zależności od oczekiwań umożliwiamy zakup na 24 lub 36 rat.

By uzyskać urządzenie na raty wystarczy, że zadzwonisz do nas i dopytasz o szczegóły, a nasi specjaliści sprawnie poprowadzą Cię przez cały proces.

W poniższej tabeli prezentujemy urządzenia, które objęte są naszą promocją. Na dole strony znajdziesz także ich szczegółowy opis.

Novitus Nano Online

Mobilna kasa fiskalna online przeznaczona dla firm poszukujących urządzenia o niewielkich gabarytach,  w związku z koniecznością jego przenoszenia lub niewielką przestrzenią sprzedażową. Model Nano Online to najmniejsza i równocześnie najpopularniejsza kasa fiskalna firmy Novitus.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa, silikonowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, 192x48 px
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, USB Host (A), USB Device (B), Lan

Novitus Link Online

Bazując na wieloletnim doświadczeniu marki Novitus, zostało stworzone urządzenie, które za cel postawiła sobie wysoką wydajność pracy. Kasa przeznaczona jest dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych.

Liczba towarów: 20  000
Liczba grup towarowych: 100
Klawiatura: alfanumeryczna, switchowa.
Wyświetlacz: graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192x48 px (klient), graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192x64 px (kasjer).
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 1 x RS232, 3x USB Host (A), Lan

Novitus One Online

Novitus ONE to synonim nowoczesnej technologii fiskalnej i funkcjonalności. Kasa jest intuicyjna w obsłudze, posiada dotykowy ekran, szybko drukuje i ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w różnych branżach.

Liczba towarów: bez limitu
Liczba grup towarowych: bez limitu
Klawiatura: dotykowa
Wyświetlacz: graficzny, LCD, podświetlany, 192x48 px, czarno-biały (klient), ekran IPS TFT, kolorowy 5 cali, 1280x720 px z panelem dotykowym (kasjer)
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 2 x RS232, USB Host (A), 2 x USB Device (B), Lan

 

Novitus Next Online

Przedstawiciel nowoczesnych urządzeń opartych o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane oprogramowanie. Kasa jest wspierana przez chmurowy system NoviCloud, a jej obsługa obywa się poprzez 7 calowy ekran z panelem dotykowym.

Liczba towarów: bez limitu
Liczba grup towarowych: bez limitu
Klawiatura: mechaniczna oraz dotykowa
Wyświetlacz: LCD, graficzny, podświetlany, czarno-biały, 132x32 px (klient), 7 cali TFT z panelem dotykowym (kasjer)
Szerokość papieru: 57 mm
Złącza: 3 x RS232, USB Host (A), USB OTG, Lan, Micro HDMI, audio

 

Zapraszamy!

📱tel. (12) 656-51-58 lub  📧sprzedaz@escsa.pl 

Powrót