zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje

Profesjonalny zestaw sprzedażowy – Subiekt nexo i drukarka Thermal Xl

Profesjonalny zestaw sprzedażowy – Subiekt nexo i drukarka Thermal Xl

Teraz prowadzenie firmy może być łatwiejsze. Obniżamy cenę na nasze zestawy oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.

Chciałbyś usprawnić swoją sprzedaż? Pragniesz generować i drukować w łatwy sposób dokumenty handlowe? Potrzebujesz zrobisz porządek z gospodarką magazynową? Nasz profesjonalny zestaw sprzedażowy doskonale Ci w tym pomoże.

Oferujemy do Państwa dyspozycji oprogramowanie Subiekt nexo z drukarką fiskalną Posnet Thermal XL.

Subiekt nexo to program wspierający sprzedaż detaliczną dedykowany dla małych i średnich firm. Praca w Subiekt nexo jest niezwykle komfortowa poprzez intuicyjny interfejs, który jest w stanie realizować wszystkie potrzeby przedsiębiorców wspierając ich każde działanie.

Z kolei Thermal XL jest w stanie drukować grafiki oraz kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych dzięki tzw. superformatkom. Drukarka jest najmniejszą na rynku stacjonarną drukarką fiskalną. Dzięki kompaktowemu wyświetlaczowi zajmuje znacznie mniej miejsca niż model z wyświetlaczem standardowym. Dedykowana wszystkim tym, którzy cenią sobie nowoczesny design i pełną funkcjonalność.

Teraz zestaw ten możecie kupić za 2899 zł brutto.

Zapraszamy!

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót