zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Promocja - kasa za terminale!

Promocja  - kasa za terminale!

Aktualna sytuacja na świecie związana z trwającą pandemią powoduje, że klienci częściej decydują się na transakcje bezgotówkowe. Kierują się przy tym względami bezpieczeństwa i higieną, zyskując jednocześnie szybszy przepływ gotówki. Nie pozwól więc, by sposób płatności przesądził o utracie klienta i już teraz zainstaluj nasze terminale w swoim biznesie.

Tylko teraz korzystając z naszej promocji możesz jeszcze na tym zarobić!

Jak to zrobić? Zamów terminal Paytel w programie „Polska Bezgotówkowa” dobierz do niego urządzenie fiskalne i odbierz premię nawet do 600 zł!

Biorąc udział w promocji możesz wziąć maksymalnie aż trzy terminale, za każdy otrzymując 200 zł. Łącznie dostajemy więc przedstawioną wyżej kwotę 600 zł. Wybierasz jeden? Żaden problem – Twoja premia to wspomniane 200 zł. Terminale muszą zostać połączone z osobnym urządzeniem fiskalnym działającym w Twoim biznesie. Nie musisz się jednak martwić, kasa lub drukarka fiskalna nie musi być nowa. Wystarczy, że kupiłeś ją po 1 lipca 2019, a z powodzeniem możesz ją sparować z nowym terminalem.

Nie przegap dobrej okazji na pieniądze dla Twojej firmy. Zwłaszcza, jeśli i tak myślałeś o zainstalowaniu terminala. Pamiętaj jednak, że do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel zakupione w ramach Programu „Polska Bezgotówkowa”. Muszą one być także zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji. Więcej szczegółów w Regulaminie promocji.

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Kasa za terminale - co zyskujesz?

  • 200, 400 lub 600 zł za korzystanie z terminali
  • szybkie uruchomienie płatności bezgotówkowych
  • zadowolenie klientów

Więcej szczegółów otrzymasz u naszych specjalistów handlowych kontaktując się z nimi mailowo lub telefonicznie.

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

   
Powrót