zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Branża budowlana ze zniżką na kasy online

Branża budowlana ze zniżką na kasy online

Pracujesz w firmie budowlanej, szukasz kasy fiskalnej online i nie masz pojęcia, która będzie dla Ciebie najlepsza? Nie ma problemu, jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc! A przy tym przygotowaliśmy specjalne zniżki dla Ciebie. 

Rozporządzenie Ministra Finansów mówi, że przedstawiciele branży budowlanej muszą zaopatrzyć się w kasę fiskalną razem z innymi zawodami już od 1 lipca 2021 roku. W tym dniu wszystkie transakcje muszą już być ewidencjonowane przy użyciu dostosowanego do zmian urządzenia.  Nie należy więc czekać z jego zakupem. 

Przy wyborze kasy dla branży budowlanej kluczowa powinna być jej odporność na uderzenia i wstrząsy. Może się bowiem zdarzyć, że kasę trzeba będzie zabrać na plac budowy, a wtedy ta cecha zdecydowania będzie przydatna. Ponadto, z tego samego powodu warto zadbać o to, żeby kasa była mobilna. Więcej o kasach fiskalnych dla branży budowlanej pisaliśmy na naszej stronie internetowej. 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dla wszystkich przedsiębiorców pracujących w branży budowlanej przygotowaliśmy specjalne zniżki na kasy online. Otrzymacie je dzwoniąc do naszej firmy i powołując się na ten wpis. Zniżka obowiązuje również w trakcie wizyty w naszym oddziale. 

Serdecznie zapraszamy!

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

 
   
Powrót