zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Specjalne ceny na kasy online dla fryzjerów i kosmetyczek

Specjalne ceny na kasy online dla fryzjerów i kosmetyczek

Salony fryzjerskie i kosmetyczne to kolejne branże, które są zmuszone do wymiany swoich urządzeń fiskalnych na online. Musi to nastąpić przed 1 lipca 2021 roku.

Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną obniżkę cen dla osób z tej branży. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w naszym oddziale i powołaj się na ten artykuł, a przedstawimy Ci specjalną zniżkę na kasy i drukarki fiskalne online. 

Możemy również podpowiedzieć jakie urządzenie fiskalne najbardziej nadaje się dla fryzjerów i kosmetyczek. Doświadczenie mówi nam, że najczęściej zawody te zwracają uwagę na odporność urządzenia na lakiery i pyłki, a także na jego mobilność. Często także – zwłaszcza w tych branżach kasa fiskalna online jest wybierana ze względu na atrakcyjny wygląd. Takie modele również posiadamy w swoim asortymencie. 

Jeśli natomiast nie jesteś z tej branży, ale również dotyczy Cię temat wymiany urządzeń fiskalnych. Sprawdź nasze pozostałe wpisy i aktualne promocje lub skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. 

Zapraszamy!

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

 
   
Powrót