zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Kasa za terminale. Odbierz do 900 zł!

Kasa za terminale. Odbierz do 900 zł!

Twoi klienci często decydują się na transakcje bezgotówkowe? Chcesz spełnić ich oczekiwania i rozszerzyć swoje możliwości przyjmowania płatności? Nie pozwól by wybór środka płatniczego przesądził o utracie klienta i już teraz zainstaluj nasze terminale w swoim biznesie.

Tylko teraz korzystając z naszej promocji możesz jeszcze na tym zarobić!

Jak to zrobić? Zamów terminal Paytel lub PIN-PAD, dobierz do niego urządzenie fiskalne i odbierz premię nawet do 900 zł!

Biorąc udział w promocji możesz wziąć maksymalnie aż trzy terminale i parując je z kasą lub drukarką fiskalną, za każdą parę możesz otrzymać 300 zł. Łącznie daje kwotę 900 zł. Wybierasz jeden? Żaden problem – Twoja premia to wspomniane 300 zł.

Nie przegap dobrej okazji na pieniądze dla Twojej firmy. Zwłaszcza, jeśli i tak myślałeś o zainstalowaniu terminala. Pamiętaj jednak, że do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji. Więcej szczegółów i wymagania do otrzymania nagrody znajdują się w Regulaminie Promocji.

Promocja trwa do 30 września 2021 roku.

Kasa za terminale - co zyskujesz?

  • 300, 600 lub 900 zł za korzystanie z terminali
  • szybkie uruchomienie płatności bezgotówkowych
  • zadowolenie klientów

Więcej szczegółów otrzymasz u naszych specjalistów handlowych kontaktując się z nimi mailowo lub telefonicznie. Promocja dostępna również na stronie kasazaterminale.pl

Kontakt do nas:

tel. (12) 656-51-58 lub sprzedaz@escsa.pl

 

   
Powrót