zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

Wiosna przynosi promocje - nie przegap swojej szansy na terminal za darmo!

 Wiosna przynosi promocje - nie przegap swojej szansy na terminal za darmo!

  Wiosna przynosi promocje - nie przegap swojej szansy na terminal za darmo!

 
Otwierasz firmę i poszukujesz idealnych rozwiązań za rozsądną cenę? Potrzebujesz kasy fiskalnej i równocześnie chcesz skorzystać programu „Polska Bezgotówkowa”? Jeśli tak, jesteś w idealnym miejscu.  Wybierz odpowiednią dla Twojej działalności kasę fiskalną online i dobierz do niej terminal płatniczy za 0zł.
 
Kasy polecane dla małych i średnich punktach handlowo-usługowych:
 
 

Obraz przedstawiąjacy wiosna przynosi promocje-nie przegap swojej szansy na...

 
NOVITUS NANO II ONLINE to kasa fiskalna przenośna z połączeniem internetowym. Urządzenie charakteryzuje się niewielkim rozmiarem i wagą, nowoczesnym wyświetlaczem graficznym oraz funkcjami ułatwiającymi obsługę sprzedaży. Przedstawiony wariant kasy fiskalnej łączy się z CRK przy pomocy Wi-Fi oraz poprzez port LAN. Kasa polecana dla małych i średnich punktach handlowo-usługowych.

Fotografia zawierająca wiosna przynosi promocje-nie przegap swojej szansy na...

 
POSNET ERGO ONLINE  Posnet Ergo to kasa łącząca w sobie wszystkie najbardziej istotne cechy urządzenia fiskalnego, zdobyte przez dotychczasowe doświadczenie w ich tworzeniu przez firmę POSNET. Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim.
 

 

Grafika o tematyce wiosna przynosi promocje-nie przegap swojej szansy na...NOVITUS  LINK ONLINE  to połączenie prostoty obsługi z zaawansowanymi funkcjami kasy. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Niewielka obudowa kasy kryje w sobie nowoczesną technologię i funkcjonalność, którą zazwyczaj  spotykamy w segmencie dużych kas systemowych. W wersji podstawowej kasy połączenie z CRK uzyskujemy za pomocą kabla sieciowego, jednak połączenie bezprzewodowe jest również możliwe, po wyposażeniu w standardowe, zewnętrzne akcesoria komunikacyjne - Bluetooth, GSM lub WiFi.
 
 
Pamiętaj,  że już niedługo zacznie obowiązywać odsunięty w czasie obowiązek połączenia kasy fiskalnej online z terminalem kart płatniczych, dlatego podczas wyboru obu urządzeń zwrócić szczególną uwagę na to, czy są one ze sobą kompatybilne.
 
 
Wybór urządzenia fiskalnego może okazać się trudnym zadaniem, dlatego nie zapominaj, że masz możliwość skontaktować się z naszym działem handlowym w celu pomocy. 
Doradca pomoże Ci skomponować zestaw idealny! Wybierzemy tę odpowiednią z pośród szerokiego asortymentu kas i online i dobierzemy kompatybilny terminal wraz z korzystaną ofertą abonamentową.
 
 
 
Skorzystaj z okazji, niech Twój biznes zakwitnie na wiosnę!
Pamiętaj, że liczba terminali kart płatniczych finansowanych przez Fundację Polska Bezgotówkowa na rok 2023 jest ograniczona - Jeśli chcesz wziąć udział w promocji - zgłoś się jak najszybciej wypełniając  formularz.
 
 
Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami:
Dział handlowy: +48 12 656 51 58 w.45 , e-mail:  sprzedaz@escsa.pl

 

Powrót