zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Promocje Kasy Fiskalne

TOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego biznesu letniego.

 TOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego biznesu letniego.
 
 
 
 
Lato to czas, gdy wiele z nas decyduje się na prowadzenie sezonowego biznesu, takiego jak plenerowe kawiarnie, lodziarnie czy food trucki. W takim przypadku mobilna kasa fiskalna jest niezbędna, aby sprawnie i legalnie prowadzić działalność. Zapraszamy więc na ranking TOP 5 mobilnych kas fiskalnych, które idealnie sprawdzą się w sezonowym biznesie letnim!
 
 
 
 
 
 
 

Obraz przedstawiąjacy tOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego...1. Posnet Ergo WiFi - kasę wyróżnia łatwa obsługa, wygodne i szybkie drukowanie paragonów. Posnet Ergo WiFi jest idealnym rozwiązaniem dla turystycznych lokali gastronomicznych, którzy potrzebują szybko działającej kasy fiskalnej. To najpopularniejsza i najczęściej nabywana kasa do tego typu biznesu, jest wytrzymała i nieawaryjna, ma szczelną silikonową klawiaturę oraz ma klawisze skrótu ułatwiające i przyspieszające pracę.  Warto zwrócić uwagę także na możliwość programowania  indywidualnych haseł promocyjnych na paragony, czy innych wydruków niefiskalnych.

Fotografia zawierająca tOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego...Novitus Nano II - kasa fiskalna jest bardzo kompaktowa i lekka, co umożliwia swobodne przenoszenie jej np. wraz z biznesem na kółkach :).  Kasa w standardzie posiada obsługę Wi-Fi, jednak możemy rozszerzyć ją o moduł GSM, który stworzy z niej idealną  kasę fiskalną dla biznesów mobilnych.

Grafika o tematyce tOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego...Posnet Pospay (kasoterminal) - na miejscu trzecim... niezwykła kasa, bo kasoterminal!  Urządzenie łączy w sobie cechy kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, co czyni go niezwykle funkcjonalnym urządzeniem. Ponadto, jest bardzo łatwy w obsłudze i pozwala na realizację transakcji za pomocą różnych metod płatności, w tym kartą, gotówką i NFC.

Ilustracja przedstawiąjaca tOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego...Novitus One + NoviCloud - to nowoczesna i zarazem prosta w obsłudze kasa fiskalna. Wyposażona w silikonową klawiaturę odporną na zachlapania, dzięki której znakomicie sprawdzi się w małych, sezonowych punktach handlowych takich jak kawiarnie czy lodziarnie. Dostępna jest w dwóch konfiguracjach sieciowych - Novitus One WiFi oraz Novitus One GSM24 (z wbudowanym modułem GSM i kartą Sim ważną przez 2 lata bez dodatkowych opłat). Dzięki integracji z NoviCloud (czyli uproszczonym systemem zarządzania sprzedażą), biznesy mobilne mają dostęp do swoich danych z każdego miejsca i o każdej porze, co niewyobrażalnie ułatwi nam zarządzanie biznesem.

Obrazek zawierający tOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego...Elzab K2 Pay (kasoterminal) - ostanim wyróżnionym przez nas urządzeniem jest kasoterminal Elzab K2 Pay.  Tak jak Posnet Pospay, od pozostałych urządzeń  wyróżnia się przede wszystkim możliwością realizacji transakcji bezprzewodowych. Elzab K2 Pay pozwala na bezpieczną i szybką transakcję za pomocą kart płatniczych, co w godzinach szczytu może okazać się zbawiennym rozwiązaniem oraz przede wszystkim - dzięki połączeniu 2 urządzeń w jedno,  upraszcza nasz proces transakcji do całkowitego minimum. Elzab K2 Pay może funkcjonować jako wyżej wymieniony kasoterminal, ale może również być też drukarką fiskalną z terminalem i bez zarzutu funkcjonować w połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem sprzedażowym.

 
Ranking został oparty na ocenie łatwości obsługi, mobilności, funkcjonalności i dostępności dla biznesów sezonowych. Każda kasa fiskalna z tego rankingu jest świetnym wyborem dla biznesów sezonowych, które potrzebują szybkiego i wygodnego sposobu na obsługę transakcji.
 
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kasy fiskalnej - zadzwoń do nas, by otrzymać specjalną ofertę handlową.
 
sprzedaz@escsa.pl  lub tel. 12 656 51 58 w. 45
Powrót