zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Posnet Thermal HD

Cena netto: 2698,37

Cena brutto: 3319,00

Informacje:

Obejrzyj w naszym sklepie  http://sklep.escsa.pl/posnet-thermal-hd.html

Odwiedź nas, zadzwoń  (12 656 33 64) lub napisz sprzedaz@escsa.pl .  Negocjuj  najlepszą cenę!

U nas  uzyskasz dodatkowy rabat

 

Posnet Thermal HD jest nowością na rynku drukarek fiskalnych. W urządzeniu tym zastosowano  szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu Thermal HD jest optymalną drukarką fiskalną  dla obiektów handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Producent oferuje urządzenie  w 2 wersjach konstrukcyjnych. Poza standardowym, umieszczanym na drukarce wyświetlaczem LCD, model ten może być wyposażony w wyświetlacz wolnostojący. Opcja ta jest nowością na rynku i pozwala dopasować urządzenie do powierzchni, gdzie będzie odbywać się sprzedaż. Wyświetlacz, wyposażony w stabilną podstawkę może zostać   umieszczony w dobrze widocznym dla klienta oraz dla operatora miejscu.

Wykorzystanie nowoczesnego mechanizmu drukującego znacznie przyspiesza ewidencję, urządzenie to pozwala na drukowanie z prędkością 47 linii w ciągu sekundy. Urządzenie to posiada wrzutowy system wymiany papieru, typu  drop-in, dzięki któremu wymiana papieru zajmuje krótką chwilę. Standardowym elementem wyposażenia tej kasy fiskalnej jest ceramiczny obcinacz paragonów. W momencie, kiedy zaczyna się kończyć papier na rolce, uruchamia się specjalna dioda, informując o tym stanie rzeczy operatora kasy. Urządzenie to posiada elektroniczną kopię paragonów, które są zapisywane na urządzeniu pamięci zewnętrznej (karta SD), co pozwala zaoszczędzić miejsce wykorzystywane na przechowywanie papierowych kopii paragonów.

Posnet Thermal HD umożliwia jednoczesne prowadzenie sprzedaży, podłączenie do monitoringu oraz odczyt  elektronicznej kopii paragonów. Opcja tunelowania portów  COM  pozwala na bezpośrednie podłączenie kasy do urządzeń takich jak dodatkowy wyświetlacz, czy skaner kodów kreskowych. Thermal HD pozwala na  obsługiwanie 2 szerokości wydruku: 57 i 80 mm. W przypadku paragonów o szerokości 57 mm w jednej linii na paragonie może znajdować do 40 znaków, z kolei w przypadku paragonów 80 mm, znaków tych może być nawet 56. Urządzenie umożliwia  programowanie bazy PLU, przy jednoczesnym, dokładnym określeniu nazw towarów i usług, zgodnymi z wymogami jednoznacznej identyfikacji elementów asortymentu  

Posnet Thermal HD umożliwia dostosowanie szerokości wydruku do bieżących potrzeb oraz oczekiwań klientów.

 

Najważniejsze cechy:

możliwość wstawienia grafiki i kodu 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych,

opcjonalnie dwie wersje wyświetlacza (standardowy i wolnostojący),

unikalny mechanizm drukujący,

szeroki wybór wydruków niefiskalnych,

ethernet,

możliwość współpracy z większością szuflad,

wydruk faktur VAT.

 

Polecane dla:

super i hipermarkety,

drogerie i sklepy kosmetyczne,

butiki odzieżowe i obuwnicze,

przychodnie lekarskie i szpitale,

kancelarie adwokackie,

hotele,

stacje paliw,

hurtownie,

ośrodki kultury – kina, muzea i teatry,

obiekty i ośrodki rekreacyjno-sportowe – baseny, siłownie, ośrodki SPA, itp.,

lokale gastronomiczne, fastfood itp.,

salony motoryzacyjne.

Cechy produktu:

/posnet-thermal-hd