zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Posnet Revo z silikonową klawiaturą KOLOR

Cena netto: 1528,45

Cena brutto: 1879,99

Informacje:

Posnet Revo jest wyjątkowym urządzeniem, które charakteryzuje bardzo duża odporność i ergonomiczny kształt oraz nowoczesny design. Kasa ta zapewnia maksymalny komfort użytkowania, jest wyposażona w szereg unikalnych funkcji. Każdy użytkownik POSNET REVO może personalizować urządzenie, jest to możliwe dzięki opcji dołączenia szalki ważącej, wyborze kolorystyki i wybranych fukncjonalności kasy.

 
Funkcja kaso-wagi 
POSNET REVO to kasa, do której może zostać załączona szalka ważąca, jest to pierwsze takie połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną, dostępne na krajowym rynku. Funkcja tarowania i zerowania szalki ważącej wywoływana jest z klawiatury kasy, dzięki czemu praca na urządzeniu jest łatwa. Z kolei wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.
Port USB - 3 x Tak
Port USB host w kasie Revo zapewnia wygodę i funkcjonalność użytkowania nawet dla niezaawansowanych jej użytkowników.   Łatwość obsługi zapewnia m.in. automatyczna obsługa skanerów kodów kreskowych. Dzięki niej sprzedaż odbywa się bardzo szybko, na uwagę zasługuje również wygodna archiwizacja danych z kopii elektronicznych do pamięci zewnętrznej. Do urządzenia może zostać podłączony czytnik kart do logowania, autoryzacji operatorów oraz obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych.
   
Drukuj szybko i niezawodnie
W kasie Revo zastosowano mechanizm drukujący, stosowany w drukarkach o szybkości wydruku do 47 linii / sekundę. Wytrzymały mechanizm, w połączeniu z automatycznym obcinaczem papieru i niezwykle łatwą wymianą papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) – zapewniają niezawodną pracę oraz szybką i sprawną obsługę klienta.
   
Paragon w trybie „blokowym"
Kasa Revo umożliwia dwa rodzaje wydruku paragonów. Można wybrać wydruk standardowy lub blokowy. W tym drugim przypadku cały paragon jest drukowany, dopiero po jego zatwierdzeniu, do tego momentu kasjer może edytować poszczególne pozycje na wyświetlaczu.
 
Klawiatura – trwałość i funkcjonalność
Decydując się na Kase Revo, możemy wybrać z dwóch, dostępnych wersji klawiatury. Pierwsza to klasyczna klawiatura swich, druga to podświetlana klawiatura silikonowa, zabezpieczająca urządzenia przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Klawiatura posiada 42 klawisze skrótu oraz klawisze funkcyjne, zapewniają one bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, dzięki czemu korzystanie z niej jest naprawdę wygodne.
   
Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie
Obsługę urządzenia ułatwiają dwa duże wyświetlacze, w które kasa jest wyposażona oraz intuicyjne menu, które pozwala na szybkie opanowanie obsługi kasy. Wyniki ze wskazań z wagi są wyświetlane na specjalnie ku temu przeznaczonym polu, duża i czytelna czcionka pozwalają na szybki odczyt danych sprzedaży. Ikony w pasku statusu informują kasjera o działających usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.
   
Revo i terminal płatniczy – z kartą szybciej
Kasa ta bez problemu może współpracować z terminalami płatniczymi, przesyłając informacje o kwocie do zapłaty z kasy do terminala. Dzięki tej opcji użytkownik nie musi wprowadzać tych danych, dzięki czemu praca jest szybsza, a ryzyka pomyłki zredukowana do zera.
   
Twoja grafika na paragonach
Dzięki możliwości umieszczenia w nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy dowolnej grafiki, możesz spersonalizować paragon, umieszczając na nim np. własne logo. Dodatkowo grafika może zostać stworzona w programie Posnet Grafik.
 
   
NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
Kasa Posnet Revo umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.
   
Revo przypomina
Kasa Posnet Revo posiada również funkcję przypomnień, które można dowolnie ustawić. Możemy zaprogramować konieczność wykonania raportu miesięcznego, dni płatności podatku, a nawet urodzinach lub imieninach kierowniczki, lub właściciela. Komunikat przypomnień może być wydrukowany lub wyświetlony.
   
Multikomunikacja
Posnet Revo pozwala w tym samym czasie korzystać z dostępnych interfejsów Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizować wiele połączeń równolegle.   Dzięki tej konfiguracji kasy Revo umożliwia:
5 połączeń PC (z własnym dostępem do bufora pozycji) do dyspozycji programów magazynowych, serwisowych itp.
zdalne archiwizowanie kopii elektronicznej i pamięci podręcznej,
wysyłanie danych do systemów wideomonitoringu oraz systemów lojalnościowo-rabatowych,
tunelowanie portów COM na potrzeby systemów zewnętrznych.
   
Polecana do:
sklepów i supermarketów spożywczo-przemysłowych
sklepów drogeryjno-kosmetycznych
piekarni i cukierni
lokali gastronomicznych, fast-food itp.
butików
różnorakich sklepów: mięsno-wędliniarskich, monopolowych, pasmanterii, jubilerskich
lokali usługowych
 

Cechy produktu:

Nazwa: Posnet Revo

Typ: Kasa fiskalna z kopią elektroniczną

Przeznaczenie: do małych i średnich punktów handlowo-usługowych

Liczba Towarow: 10000 (15000 opcja)

Liczba stawek PTU: 7

Liczba kasjerów: 16

Opakowania: 65

Mechanizm drukujący: 1 termiczny typu

Klawiatura: silikonowa z podświetleniem

Wyświetlacz klient: Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany

Wyświetlacz kasjer: Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany

Złącza komunikacyjne: Ethernet, 1xUSB (host), 4xRS232, Porty dodatkowe: WiFi (opcja) GPRS (opcja), 2xRS232 i 1xPS2 (po zastosowaniu multipleksera)

Współpraca z urządzeniami: komputer, skaner (USB / RS / PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring

Zasilanie wewnętrzne: 230V

Zasilanie zewnętrzne: Li-ion 7,2 V / 2150 mAh lub Li-ion 7,2 V / 5200 mAh (opcja)

Waga: ~1,3kg (bez papieru)

Wymiary: 159 x 133 x 225 mm (szer. x wys. dł.)

/posnet_revo_z_silikonowa_klawiatura_kolor