Kasy online dla gastronomii i hoteli

Kasy online dla gastronomii i hoteli

 

Przed nami kolejny etap wprowadzania kas fiskalnych online

Już od 1 stycznia 2021 roku w takie urządzenia będą musieli zaopatrzyć się przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej.

 

Nie zostawiaj wyboru na ostatnią chwilę!

Kasa fiskalna online dla gastronomii i hoteli będzie obowiązkowa od 1 stycznia 2021 roku. My jednak zachęcamy, żeby zakupu urządzenia nie zostawiać na ostatnią chwilę. Dlaczego? Już w grudniu wybór kas może być dużo mniejszy niż teraz, przez co nie kupimy tego, co naprawdę pasuje do naszego lokalu. Należy też pamiętać, że serwisanci muszą mieć czas, aby skonfigurować i zafiskalizować urządzenie.

Warto dopilnować, aby nowa kasa fiskalna online była dopasowana do rozmiaru działalności, którą prowadzimy. W tym celu najprościej jest porozmawiać ze specjalistą. W firmie ESC chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy Wasze wątpliwości, co do zakupu kasy fiskalnej online.

Wybierz kasę fiskalną online

Wybierz drukarkę fiskalną online

Jesteś zainteresowany naszymi urządzeniami, ale nie wiesz które wybrać?

Zostaw nam kontakt do siebie, a my wrócimy do Ciebie z najlepszą ofertą.

 

 

Kasa fiskalna online w gastronomii

 

Od 1 stycznia 2021 roku kasa fiskalna online powinna pojawić się w restauracjach, stołówkach, bufetach, barach, kawiarniach, lodziarniach, pijalniach oraz w lokalach tworzonych na obszarze kin, stadionów, czy innych masowych placówek. Kasy fiskalne online powinny być umieszczone także w restauracjach znajdujących się na terenie hoteli pensjonatów i innych miejsc oferujących usługi gastronomiczne.

Poprzez wprowadzenie kas fiskalnych online niewiele zmieni się w samym przedsiębiorstwie. Transakcje przecież nadal będą nabijany w ten sam sposób, co poprzednio, a klient powinien oczekiwać paragonu za opłacony posiłek.

Kasa fiskalna online w hotelu

 

Wejście w życie kas fiskalnych online  dla hoteli  zostało opóźnione także w przypadku hoteli. Kasa online będzie obowiązywała tam również od 1 stycznia 2021 roku. Ustawa o wprowadzeniu kas obejmuje obiekty związane z krótkoterminowym zakwaterowaniem. W kasę fiskalną online zaopatrzyć się muszą więc hotele, pensjonaty i schroniska.

Do wyjątków od posiadania kasy mogą należeć m.in. osoby, które organizują obozowiska dla dzieci, jednak każdą wątpliwość należy rozwiewać w odpowiednim dla siebie urzędzie skarbowym.