zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
O nas

O nas

Available languages:

ESC SA logo

Przedmiotem działalności ESC S.A.  jest szeroko rozumiana obsługa informatyczna przedsiębiorstw, urzędów, uczelni i innych organizacji. Od wielu lat specjalizujemy się w instalacji i administracji sieci komputerowych. Instalujemy i wdrażamy programy do zarządzania przedsiębiorstwem lub dowolną organizacją. Zajmujemy się audytem zasobów informatycznych, dbamy także o bezpieczeństwo danych naszych Klientów.

W skład zespołu firmy wchodzą  specjaliści z różnych dziedzin informatyki. Kwalifikacje zespołu dają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa pracy i rozwoju oraz fachowego doradztwa i opieki.

Wieloletnie doświadczenie na rynku komputerowym  oraz rzetelna wiedza pozwala nam na świadczenie usług doradczych i szkoleniowych, przedmiotem których są kwestie dotyczące informatyzacji przedsiębiorstw i instytucji, jak również problemy dotyczące zarządzania organizacją korzystającą z nowoczesnych technologii.

ESC S.A. zajmuje się także  sprzedażą i obsługą urządzeń fiskalnych  oraz  projektowaniem i wdrażaniem sklepowych i restauracyjnych  systemów obsługi klienta.

Ważnym i dynamicznie rozwijającym się działem jest dział systemów internetowych. Nasze doświadczenia i projekty koncentrują się na tworzeniu stron i aplikacji internetowych oraz systemów dostępowych z wykorzystaniem hurtowni danych. Wykorzystując autorski mechanizm CMS  zajmujemy się integracją systemów do zarządzania przedsiębiorstwem z Internetem.

W ramach współpracy wspomagamy naszych klientów doradztwem finansowym w zakresie opracowania strategii działań i biznes planów oraz pozyskiwania funduszy na realizacje zamierzonych działań. 

Praktyka  ponad trzydziestu lat na rynku pozwala nam na dzielenie się z Państwem olbrzymią wiedzą oraz projektowanie rozwiązań optymalnych dla konkretnej organizacji.

Opisany zakres działania ESC SA realizuje poprzez strukturę organizacyjną:

  • Dział Outsourcingu IT - kompleksowe wsparcie informatyczne instytucji i przedsiębiorstw
  • Dział Systemów Internetowych
  • Dział wdrożeń systemów do zarządzania przedsiębiorstwem
  • Dział fiskalny -   urządzeń fiskalnych oraz automatyzujących procesy sprzedaży (POS'y, wagi, skanery)

  Obraz przedstawiąjacy o Nas  - 25 lat na rynku IT, ERP, Fiskalnym, WWW