zmień dział
InsERT Rewizor GT - Pełna księgowość w Twojej firmie

InsERT Rewizor GT - Pełna księgowość w Twojej firmie

Twoja pomoc w codziennej pracy - InsERT Rewizor GT 

Rewzior GT to program finansowo-księgowy dedykowany małym i średnim firmom,   służący do prowadzenia pełnej księgowości kontowej tzw. księgi handlowej. System przeznaczony jest zarówno dla biur rachunkowych jak i samodzielnych księgowych.  Obraz przedstawiąjacy rewizor GT - Pełna księgowość w Twojej firmie

Rewizor GT posiada nowoczesny interfejs, który zapewnia prostotę obsługi i wygodę pracy.   Program   jest częścią składową systemu InsERT GT, na który składają się również program do obsługi sprzedaży  Subiekt GT, program kadrowo płacowy  Gratyfikant GT  oraz  Gestor GT  system typu CRM.  

Program posiada szeroką gamę funkcji koniecznych do sprawnego i zgodnego z przepisami prowadzenia działu księgowego firmy lub organizacji. Posiada także możliwość podstawowej obsługi płac poprzez bezpłatny program mikroGratyfikant GT, który jest dołączony do Rewizora GT. 

 

Podstawowe funkcje systemu Rewizor GT:

 • zarządzanie planami kont w tym generowanie wzorcowego planu kont, transfer z innego roku obrotowego, zarządzanie kontami pozabilansowymi
 • podłączanie kartotek, które umożliwia automatyczne utworzenie kont kartotekowych
 • rozbudowana dekretacja dokumentów z podziałem na dekrety i zaksięgowane, automatyzacja wielu czynności - auto dekretacja. Tworzenie księgowych dekretów za pomocą dekretacji kontekstowej i importu, obsługiwanie walutowych dekretów
 • ewidencja i rozliczanie podatku VAT   - zgodna z aktualną ustawą, automatyzacja czynności podatkowych takich jak tworzenie oraz rozliczanie rozrachunków. Ponadto program oferuje generowanie zapisów VAT-owskich i przygotowywanie pliku JPK_V7.
 • zarządzanie rozrachunkami oraz pełna historia rozrachunków, wspólnie z Subiektem GT
 • możliwość obsługi wielu podmiotów gospodarczych   - funkcje dla biur rachunkowych - wykonywanie zbiorczych operacji na licencjach, archiwizacja wielu podmiotów w tym samym czasie
 • możliwość zaawansowanego zarządzania rozrachunkami z pełną historią działania
 • możliwość tworzenia sprawozdań, zestawień finansowych i deklaracji skarbowych
 • operacje związane z ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych oraz prawnych
 • przygotowywanie szeregu sprawozdań i zestawień finansowych, a także deklaracji skarbowych
 • graficzne i tekstowe wydruki z poziomu programu
 • nowoczesny i wydajny motor bazy danych (Microsoft SQL Server
 • praca zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej
Powyższe cechy mogą zostać jeszcze bardziej wzbogacone poprzez instalację specjalnych pakietów rozszerzeń. W ofercie znajdują się pakiety: Zielony, Niebieski i Czerwony dla InsERT GT. Jeśli natomiast szukają Państwo nietypowych rozwiązań, to polecić możemy dodatek Sfera, który również dostępny jest w naszym asortymencie. 

Program komputerowy Rewizor  GT, który został stworzony przez uznanego producenta – firmę InsERT, to nowoczesny, bardzo dobrze przemyślany system. Jego zadaniem jest aktywne wsparcie pracy księgowych. Przydatność tego narzędzia zasadza się przede wszystkim na rozsądnie dobranych zastosowaniach, które mogą znacząco uprościć odpowiedzialną realizację wielu obowiązków.

 

Pudełko Rewizor GT - Program do księgowości

 

 

Rewizor GT    w naszym sklepie internetowym.

   

 


Fotografia zawierająca rewizor GT - Pełna księgowość w Twojej firmie

Rewizor  występuje także w rozszerzonej wersji Nexo PRO, która  pozwala między innymi na korzystanie z wielopoziomowych kont kartotekowych, generowanie różnorodnych raportów oraz wydruków, indywidualne rejestrowanie zdarzeń gospodarczych (np. dodatkowych transakcji VAT), przeprowadzanie analiz zapisów z uwzględnieniem różnorodnych cech dzięki funkcji tzw. Pól własnych, a także rozliczanie rozrachunków ratalnych lub rejestrowanie ich według własnych kategorii.