zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Obsługa informatyczna przedsiębiorstw - oferta

Obsługa informatyczna przedsiębiorstw - oferta

Available languages:

 

Outsourcing IT

Outsourcing IT - obsługa informatyczna firm

Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw i organizacji. Mogą Państwo nam powierzyć zarówno wycinek swojej infrastruktury jak i całość procesów informatycznych. Realizujemy proste zadania oraz skomplikowane projekty IT. Nie boimy się wyzwań i trudnych tematów. Mamy specjalistów w różnych dziedzinach i bogate doświadczenie 25 lat działania firmy. Cały zespół ESC SA to informatycy z pasją. Dbamy również o bardzo dobrą komunikację z naszymi klientami. Wiemy, że dosyć często istotą diagnozy jest właściwe zrozumienie problemu.

 

Obraz przedstawiąjacy outsourcing IT Kraków

Co to jest outsourcing IT?

W Wikipedii outsourcing zdefiniowany jest jako "wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa, które zostaną tam zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie".

Właśnie tego rodzaju działaniami zajmuje się nasza firma, świadcząc od 25 lat profesjonalne usługi znacznie ułatwiające różnego typu organizacjom codzienne funkcjonowanie. W praktyce oznacza to, że wszelkie procesy informatyczne w firmie są zarządzane przez naszych specjalistów, którzy służą Państwu zarówno radą, jak i, nieustannie, praktyczną pomocą.

 

Outsourcing IT jest działaniem, skupiającym się na odciążeniu Klienta w obszarze zaplecza informatycznego.   ESC SA umożliwia obsługiwanym firmom zoptymalizowanie kosztów operacyjnych przy jednoczesnym podwyższeniu jakości usług informatycznych.  Wychodząc naprzeciw wyzwaniu technologicznemu doradzamy i wdrażamy najlepsze rozwiązania, dzięki którym mogą Państwo skoncentrować się na dalszym rozwoju firmy. Korzystając z obsługi informatycznej specjalistycznej zewnętrznej firmy nie martwicie się Państwo urlopami specjalistów, Ich nagłym odejściem lub kosztami szkoleń. Kontrakt to kontrakt - naszym zmartwieniem jest utrzymanie pełnej dostępności oczekiwanych kwalifikacji. 

 

punkt widokowyProfesjonalna administracja IT 

 • Kompleksowe zarządzanie infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstwa;
 • Archiwizacja - regularne tworzenie kopii zapasowych i archiwizacja baz danych  (backup);
 • Zarządzanie usługami poczty elektronicznej;
 • Opiekę informatyczną nad użytkowanym w firmie oprogramowaniem i sprzętem komputerowym;
 • Analizę potrzeb informatycznych firmy (stałe czuwanie nad potrzebami modernizacji, uzupełniania,
  czy wreszcie rozbudowy istniejącej infrastruktury informatycznej); 
 • Audyt informatyczny w tym audyt legalności oprogramowania;
 • Współpraca i doradztwo przy rozmowach z innymi dostawcami usług informatycznych;
 • Hosting   - Kolokacja - VPS;
 • Wdrożenie i zarządzanie systemem telefonicznym w chmurze
 • Wirtualizacja - migracja systemów serwerowych oraz stacji roboczych do środowiska wirtualnego;
 • Zarządzanie stroną WWW firmy, pomoc w zakresie usług hostingowych;
 • Instalacja i   wdrażanie  wszelkiego rodzaju  oprogramowania  wykorzystywanego w firmie
  (od edytora tekstu po zintegrowany system wspomagający zarządzanie);
 • Pomoc w bieżącym dostępie do najnowszych rozwiązań technologicznych;
 • Tworzenie i administracja sieciami VPN (wirtualne sieci prywatne).
 • Szkolenie  pracowników w wybranym przez Państwa zakresie;
 • Zakupy, instalacje oraz  serwis  oprogramowania i sprzętu komputerowego, w tym także serwerów.

 

outsourcing IT

Opieka informatyczna dla firm

Nasze usługi charakteryzuje wysoka elastyczność i wieloletnie doświadczenie związane z ich wykonywaniem. Jesteśmy solidną i sprawdzoną firmą, działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Świadczymy usługi wielu renomowanym przedsiębiorstwom i instytucjom. Nasz zespół to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy szereg uprawnień i certyfikatów między innymi Red HAT Certtified engineer, Microsoft IT Professional, WMware Certified Professional, Cisco CCNP.

Usługi stałej opieki serwisowej świadczymy w postaci: dyżurów "na miejscu" w siedzibie lub innej jednostce organizacyjnej klienta, zamawianych wizyt lub pracy zdalnej. Aby zapewnić stały dostęp usług podpisujemy z Klientami umowy serwisowe gwarantujące interwencję lub naprawę w określonym ustalonym czasie.

Po tym jak zdecydujecie się Państwo na korzystanie z naszych usług, w zależności od parametrów podpisanej umowy, odwiedzamy Państwa miejsce pracy według ustalonego harmonogramu i zgodnie z aktualnymi potrzebami, a dodatkowo na bieżąco jesteśmy do Państwa dyspozycji zdalnie i zapewniamy stałą pomoc telefoniczną.

Korzyści płynące z outsourcingu IT

 • Gwarancja bezpieczeństwa i większej stabilności usług IT poprzez zapewnienie stałych (bez przerw na urlop lub chorobę administratora IT), najwyższej jakości profesjonalnych usług informatycznych w oparciu o długoletnie doświadczenia firmy;
 • Firma outsourcingowa inwestuje pieniądze w najnowocześniejsze rozwiązania, sprzęt i certyfikaty. Taki wydatek dla przeciętnego przedsiębiorcy jest całkowicie zbędny. 
 • Możliwość skoncentrowania działań firmy na jej podstawowych celach;
 • Znaczna redukcja kosztów funkcjonowania firmy
  - utrzymanie niższego poziomu zatrudnienia przy jednoczesnym zapewnieniu wykwalifikowanego personelu do zadań podstawowych,
  - brak wydatków związanych z dodatkowymi szkoleniami i certyfikatami,
  - brak konieczności zakupu dodatkowego sprzętu,
  - możliwość wliczenia usługi w koszty uzyskania przychodu;
 • Możliwość uzgodnienia terminu naprawy, również poza godzinami Państwa pracy;
 • Rozliczenia na podstawie rzeczywistego czasu pracy specjalistów, liczonego za roboczogodzinę;
 • Dostęp do sprzętu komputerowego w konkurencyjnych cenach dzięki licznym programom partnerskim zawartym przez nas z dystrybutorami sprzętu;
 • Rozliczenie na podstawie comiesięcznej faktury VAT.

kable

 

 

Każde przedsiębiorstwo i instytucja wymaga indywidualnych  rozwiązań, dostosowanych do wyznaczonych celów i potrzeb. Zapraszamy do skontaktowania się z nami pod podanym poniżej numerem telefonu, a z pewnością ustalimy wspólnie optymalne rozwiązanie oraz związane z nim koszty przyszłej współpracy.

 

 

Obsługa serwisowa sprzętu komputerowego i oprogramowania

wkładanie procesora do płyty głównejProfesjonalny zespół wykonuje wszelkiego rodzaju naprawy sprzętu i oprogramowania komputerowego (w ramach gwarancji i po okresie gwarancyjnym). Od roku 2005 w naszym serwisie funkcjonują procedury serwisowe i gwarancyjne zgodne z certyfikatem ISO 9001:2000. Dzięki temu mają Państwo pewność, że powierzone sprawy nie umkną uwadze zespołu a sprzęt jest oddany w fachowe ręce. Więcej informacji ..

 

Rozwiązania sieciowe - infrastruktura teleinformatyczna 

infrastruktura teleinformatyczna Projektujemy, budujemy oraz administrujemy sieci komputerowe z dostępem do Internetu oparte na systemach Microsoft Windows, Microsoft Windows NT, Novell oraz Linuxie. Mamy za sobą setki wdrożonych projektów w dużych i małych przedsiębiorstwach.  Bierzemy pod uwagę bieżące i spodziewane potrzeby Klienta. Zapewniamy również pomoc przy wyborze optymalnego sprzętu.  Więcej informacji ...

 

 

Rozwiązania autorskie: strony i aplikacje internetowe

Korzystanie z gotowych produktów informatycznych często zmusza firmy do kompromisu, ponieważ nie spełniają one stawianych przed nimi wymagań i nie dają pełnej satysfakcji. Optymalnym rozwiązaniem są tworzone na indywidualne zamówienie aplikacje dostosowane do specyfiki firmy i jej potrzeb.

Firma ESC S.A. oferuje w tym zakresie wykonanie dowolnych aplikacji internetowych, od prostych baz danych, poprzez systemy obsługi e-commerce i systemy zarządzania treścią serwisu WWW, aż po zaawansowane rozwiązania intranetowe i extranetowe, systemy zarządzania kontaktami z Klientami (CRM), czy programy analityczne. Stosując nowatorskie techniki zarówno w procesie projektowania, jak i tworzenia oprogramowania, gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność produktu finalnego.

 

 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl