zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Elzab K10

inne zdjęcia produktu:

Elzab K10

Cena netto: 1129,00

Cena brutto: 1388,67

Informacje:

Odwiedź nas, zadzwoń (12 656 33 64) lub napisz sprzedaz@escsa.pl. Negocjuj najlepszą cenę!

U nas uzyskasz dodatkowy rabat.

 

Ten model kasy fiskalnej charakteryzuje się prostą obsługą, ze względu na niewielkie rozmiary kasa jest mobilna, wyposażona w kolorowy panel dotykowy i intuicyjny interfejs, który doskonale dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Kasa posiada funkcję kontekstowej zmiany ilości i wielkości klawiszy.

Kasa fiskalna Elzab jest wyposażona w moduł realizujący w formie elektronicznej kopie paragonów i 2 złącza USB, dzięki którym kasa może współpracować z czytnikiem kodów kreskowych lub komputerem.

Kasa sprawdza się w każdych, nawet trudnych warunkach, a jest to możliwe dzięki dwukomponentowej obudowie, czytelnemu wyświetlaczowi i niedużym rozmiarom.

Elzab K10 jest nowoczesnym rozwiązaniem dla firm, które korzystnie wpływa na ich prestiż.

W modelu tym po raz pierwszy został zastosowany kolorowy panel dotykowy   TFT, kasa intuicyjnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika, pozwala na to kontekstowa zmiana wielkości i ilości klawiszy. Wyświetlacz posiada dane niezbędne kasjerowi pracującemu na kasie oraz klawiaturę dotykową. Panel jest dostosowany do korzystania z niego niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Wyświetlacz jest przejrzysty i czytelny niezależnie od pory dnia i rodzaju oświetlenia. 

Elzab K10 umożliwia przechowywanie elektronicznej kopii paragonów nawet przez wiele lat pracy dzięki temu, że zawiera nośnik informacji. Zapisywanie danych na karcie SD pozwala zredukować koszty papieru i zaoszczędzić, ponadto umożliwia przechowywanie dużej ilości danych przy zużyciu małej przestrzeni. Przechowywanie danych na karcie jest też bezpieczne i umożliwia umieszczenie ich na innym nośniku w dowolnym momencie.

Kasa stworzona z myślą o mobilnej pracy.

Ten model kasy został zaprojektowany i wykonany z myślą o pracy mobilnej. Kasa charakteryzuje się małą wagą i niedużymi gabarytami, ponadto jest wyposażona w antypoślizgową podstawę, odpinaną smycz, które maksymalnie ułatwiają mobilne prowadzenie ewidencji. Elzab K10 poza możliwością pracy mobilnej nadaje się również do zainstalowania w stałym miejscu, dzięki zamontowaniu odpowiedniego podłoża. 

Kasa posiada bardzo wytrzymały akumulator, który umożliwia wystawienie nawet 4 2000 paragonów. Poziom baterii jest wyświetlany na ekranie kasjera, dzięki czemu użytkownik stale może kontrolować poziom energii baterii i ewentualnie przeciwdziałać rozładowaniu się urządzenia, poprzez wymianę akumulatora. Akumulator 12V pozwala na zasilanie urządzenia również w samochodzie. Zmiana akumulatora jest prosta i bezproblemowa.

 

Warte podkreślenia:

kasa posiada solidną, wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne obudowę,

dotykowa, prosta i intuicyjna klawiatura pozwala używać jej nawet w rękawiczkach,

urządzenie jest wyposażone dodatkowo w smycz, co   ułatwia jej przenoszenie,

zastosowanie antypoślizgowej, przyjemnej w dotyku obudowy ułatwia trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża).

 

Cechy produktu:

Nazwa: K10

Typ: mobilna / stacjonarna z kopią elektroniczną

Przeznaczenie: małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe

Liczba Towarow: 3 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 99

Pojemność bufora ON-LINE: b/d

Liczba kasjerów: 10

Opakowania: 3 000

Mechanizm drukujący: termiczny, z łatwą wymianą papieru easy load

Rodzaj papieru: 57 mm x 18 m

Klawiatura: dotykowa, Liczba klawiszy: zmienna w zależności od kontekstu

Wyświetlacz klient: LCD, 2x16 znaków, biały w technologii pozytywowej, czytelny w każdych warunkach

Wyświetlacz kasjer: TFT, 4,3”, kolorowy

Złącza komunikacyjne: 2 x USB

Współpraca z urządzeniami: komputer (mini USB), szuflada (zł. zasilania)

Zasilanie wewnętrzne: typu LiIon odłączany od korpusu kasy, stan ładowania sygnalizowany za pomocą diody na pasku stanu kasy

Zasilanie zewnętrzne: 12V/1A, możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12V

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 190 x 95 x 70 mm (gł x szer x wys)

/Kasa_fiskalna_elzab_k10