zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne - Promocje!

Poniżej prezentujemy aktualne promocje dostępne w naszym sklepie. W menu obok dostępny jest katalog pozostałych urządzeń fiskalnych. Podział ze względu na rodzaj, przeznaczenie i producentów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami. Oprócz promocji w Internecie mogą się Państwo spodziewać wyjątkowo niskich cen na niektóre urządzenia w siedzibie naszej firmy (Kraków ul. Mieszczańska 19).

Co miesiąc nowa  PROMOCJA!

Od początku rynku fiskalnego świadczymy usługi serwisowe naprawy i wsparcia urządzeń fiskalnych, oprogramowania dla firm  oraz outsourcingu IT.  Obsługujemy klientów w całym kraju - dostawa, programowanie, serwis i przeglądy okresowe.

Świadczymy również usługi stałej opieki nad kasami i drukarkami fiskalnymi w oparciu o podpisane umowy. Opieki uwzględniającej pełną dostępność serwisu według czasu pracy placówki handlowej klienta.

Na stronie głównej znajdą Państwo link do działu promocji gdzie zarówno kasy jak i drukarki fiskalne łączymy z oprogramowaniem w tanie zestawy sprzętowe do zarządzania firmą - zapraszamy!

Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe i inne urządzenia wyposażenia handlu oraz usługi w najlepszych cenach

Promocje Kasy Fiskalne

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne w Krakowie

Available languages:
Data publikacji

Ostatnia szansa na kasę z elektroniczną kopią!

        Tylko do końca 2022 roku możecie kupić kasy fiskalne z kopią elektryczną paragonu! Skorzystajcie z wyprzedażowej okazji w ESC!  

więcej »
Data publikacji

Deszczowe promocje. Kup urządzenie fiskalne i odbierz prezent!

      Jesienna aura często raczy nas deszczem... a Ty potrzebujesz kupić urządzenie fiskalne? Zapraszamy do ESC – pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, zainstalujemy i … ochronimy Cię przed deszczem!          ...

Data publikacji

Wieczysta gwarancja dla drukarek Novitus

      Podkreślając niezawodność swoich drukarek, firma NOVITUS wystartowała z ofertą wieczystej gwarancji - Novitus Risk Free .  Dzięki wyjątkowej technologii i wysokim standardom produkcji drukarki te doceniane są za...

Data publikacji

Subiekt NEXO z wybraną drukarką fiskalną i szufladą w obniżonej cenie!

    Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Chcesz zoptymalizować procesy handlowe i magazyn gospodarki towarowej? Mamy dla Ciebie wiosenny zestaw elastycznie idealny! Kupując zestaw składający się z Subiekt Nexo...

Data publikacji

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Wygodne raty gwarantują Twojej firmie więcej płynności, dzięki czemu możesz inaczej rozplanować wydatki. W naszej ofercie możesz nabyć urządzenie...

Data publikacji

Odbierz terminale za 0zł!

Skorzystaj z projektu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminal za 0zł! U nas znajdziesz terminale od różnych dostawców, a nasi doradcy dobiorą najlepsze urządzenie i warunki umowy. Przedsiębiorco pamiętaj: Od  1...

Data publikacji

Terminal na sezon - płać tylko wtedy kiedy potrzebujesz!

    Prowadzisz sezonowy biznes?  Nie przepłacaj i wynajmij terminal jedynie na sezon letni, czyli na tyle na ile potrzebujesz!    Aktualnie, wiedząc że niemal wszędzie można zapłacić kartą lub blikiem, coraz mniej osób nosi...

Obsługa urządzeń fiskalnych

ESC SA sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń fiskalnych zajmuje się od wprowadzenia obowiązku ich stosowania. W początkowym okresie będąc w holdingu OPTIMUS’a w naszej ofercie można było znaleźć jedynie urządzenia OPTIMUS IC (teraz NOVITUS). Z czasem poszerzyliśmy dostępność o kasy i drukarki fiskalne   od najbardziej uznanych marek. Na obecną ofertę składają się drukarki i kasy fiskalne producentów: NOVITUS, POSNET, ELZAB, INNOVA, DATECS i INCOTEX.

Długoletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych daje poczucie pewności naszym klientom zarówno właściwego doboru urządzenia fiskalnego do działalności jak i kompetentnego doradztwa w zakresie załatwienia spraw urzędowych i programowania urządzeń fiskalnych. 

Klientom posiadającym sieci sprzedaży rozproszone na terenie całego kraju zapewniamy sprawny serwis z telefonem dyżurnym dostosowanym do czasu pracy placówek. Ustawowe przeglądy większej ilości drukarek lub kas fiskalnych zapewniamy w cenach kontraktowych.

Nasz dział obsługi fiskalnej stara się w miarę możliwości komunikacyjnych przypominać odbiorcom naszych urządzeń o wymaganym obowiązkowym przeglądzie urządzenia fiskalnego. 

W przypadku instalacji bardziej złożonych, wymagających współpracy kasy lub drukarki fiskalnej z innymi urządzeniami wyposażenia handlu doradzamy i projektujemy konkretne rozwiązania optymalne dla obsługiwanej branży.  Mamy szeroką ofertę wag, skanerów, terminali płatniczych oraz POS’ów i komputerów współpracujących z oferowanymi urządzeniami. 

Nasi specjaliści z działu handlowego chętnie doradzają właściwe rozwiązanie uwzględniające zarówno infrastrukturę informatyczną, jak i osadzony w niej sprzęt. Dział integracji (Outsourcingu IT) zajmuje się natomiast instalacją i wdrożeniem pod klucz gotowego systemu. Zapewniamy szkolenia.

Od początku działalności firmy wdrażamy oprogramowanie do zarządzania placówką handlową i gastronomiczną (HoReCa). Jest to jedna z naszych głównych specjalności. Całość łączymy w sprawnie działający system uwzględniający urządzenia fiskalne.

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą odsyłamy do konkretnych podstron poświęconych w/w tematom:

Niniejszy strona poświęcona jest promocjom fiskalnym, które najczęściej prezentujemy w zestawach z oprogramowaniem usługami fiskalnymi, akcesoriami fiskalnymi i oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem.

Naszych klientów zainteresowanych zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne urządzeń fiskalnych jak rolki (wszystkie rozmiary) informujemy, że dowozimy je w cenie  zakupu na terenie Krakowa. Termin dostawy ustalany z handlowcem uzależniony jest od wytyczonych tras serwisantów z działu fiskalnego.

Ile kosztują kasy i drukarki fiskalne?

Najtańsze kasy fiskalne możemy zakupić od kwoty 700 zł netto. Najtańszą drukarkę fiskalną możemy nabyć w cenie 1800 zł netto. Ceny kas fiskalnych sięgają 2200 zł netto, a drukarek fiskalnych 3000 zł netto. Na ceny urządzeń fiskalnych wpływają różnice funkcjonalne, jakość wykonania, renoma producenta, warunki serwisu i gwarancji. W naszej ofercie nie znajdą Państwo fiskalnych urządzeń rejestrujących w cenach zaczynających się od 500 zł. Jesteśmy na rynku fiskalnym od jego początku i wiemy jak łatwo zrazić sobie klienta niską jakością. Warto pamiętać, że u nas można zawsze liczyć na negocjacje i rabaty.

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne w Krakowie.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję o zakupie konkretnego urządzenia fiskalnego warto spotkać się z doradcą oraz zobaczyć „na żywo” jak wygląda wybrany model. Podczas spotkania możemy porównać urządzenia różnych producentów oraz skorzystać z doradztwa naszych specjalistów. 

Sklep z urządzeniami fiskalnymi znajduje się w Krakowie, przy ulicy Mieszczańskiej 19. 

 
Kasi i drukarki fiskalne