zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne - Promocje!

Poniżej prezentujemy aktualne promocje dostępne w naszym sklepie. W menu obok dostępny jest katalog pozostałych urządzeń fiskalnych. Podział ze względu na rodzaj, przeznaczenie i producentów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami. Oprócz promocji w Internecie mogą się Państwo spodziewać wyjątkowo niskich cen na niektóre urządzenia w siedzibie naszej firmy (Kraków ul. Mieszczańska 19).

Co miesiąc nowa  PROMOCJA!

Od początku rynku fiskalnego świadczymy usługi serwisowe naprawy i wsparcia urządzeń fiskalnych, oprogramowania do zarządzania firmą oraz infrastruktury informatycznej.  Obsługujemy klientów w całym kraju - dostawa, programowanie, serwis i przeglądy okresowe.

Świadczymy również usługi stałej opieki nad kasami i drukarkami fiskalnymi w oparciu o podpisane umowy. Opieki uwzględniającej pełną dostępność serwisu według czasu pracy placówki handlowej klienta.

Na stronie głównej znajdą Państwo link do działu promocji gdzie zarówno kasy jak i drukarki fiskalne łączymy z oprogramowaniem w tanie zestawy sprzętowe do zarządzania firmą - zapraszamy!

Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe i inne urządzenia wyposażenia handlu oraz usługi w najlepszych cenach

Promocje Kasy Fiskalne
Data publikacji

Odbierz terminale za 0zł!

Skorzystaj z projektu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminale za 0zł! U nas znajdziesz terminale od różnych dostawców, a nasi doradcy dobiorą najlepsze urządzenie i warunki umowy. Przedsiębiorco pamiętaj: Od  1...

Data publikacji

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Wygodne raty gwarantują Twojej firmie więcej płynności, dzięki czemu możesz inaczej rozplanować wydatki. W naszej ofercie możesz nabyć urządzenie...

Data publikacji

Promocja na drukarki Posnet Themal XL2

Posnet Thermal XL2 w wersjach o szerokości papieru 80 mm i 57 mm - to nowoczesne urządzenie, które jest w stanie wydrukować grafiki oraz kody 2d na Twoich paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych dzięki tzw. superformatkom. Zaletą...

Obsługa urządzeń fiskalnych

ESC SA sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń fiskalnych zajmuje się od wprowadzenia obowiązku ich stosowania. W początkowym okresie będąc w holdingu OPTIMUS’a w naszej ofercie można było znaleźć jedynie urządzenia OPTIMUS IC (teraz NOVITUS). Z czasem poszerzyliśmy dostępność o kasy i drukarki fiskalne   od najbardziej uznanych marek. Na obecną ofertę składają się drukarki i kasy fiskalne producentów: NOVITUS, POSNET, ELZAB, INNOVA, DATECS i INCOTEX.

Długoletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych daje poczucie pewności naszym klientom zarówno właściwego doboru urządzenia fiskalnego do działalności jak i kompetentnego doradztwa w zakresie załatwienia spraw urzędowych i programowania urządzeń fiskalnych. 

Klientom posiadającym sieci sprzedaży rozproszone na terenie całego kraju zapewniamy sprawny serwis z telefonem dyżurnym dostosowanym do czasu pracy placówek. Ustawowe przeglądy większej ilości drukarek lub kas fiskalnych zapewniamy w cenach kontraktowych.

Nasz dział obsługi fiskalnej stara się w miarę możliwości komunikacyjnych przypominać odbiorcom naszych urządzeń o wymaganym obowiązkowym przeglądzie urządzenia fiskalnego. 

W przypadku instalacji bardziej złożonych, wymagających współpracy kasy lub drukarki fiskalnej z innymi urządzeniami wyposażenia handlu doradzamy i projektujemy konkretne rozwiązania optymalne dla obsługiwanej branży.  Mamy szeroką ofertę wag, skanerów, terminali płatniczych oraz POS’ów i komputerów współpracujących z oferowanymi urządzeniami. 

Nasi specjaliści z działu handlowego chętnie doradzają właściwe rozwiązanie uwzględniające zarówno infrastrukturę informatyczną, jak i osadzony w niej sprzęt. Dział integracji (Outsourcingu IT) zajmuje się natomiast instalacją i wdrożeniem pod klucz gotowego systemu. Zapewniamy szkolenia.

Od początku działalności firmy wdrażamy oprogramowanie do zarządzania placówką handlową i gastronomiczną (HoReCa). Jest to jedna z naszych głównych specjalności. Całość łączymy w sprawnie działający system uwzględniający urządzenia fiskalne.

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą odsyłamy do konkretnych podstron poświęconych w/w tematom:

Niniejszy strona poświęcona jest promocjom fiskalnym, które najczęściej prezentujemy w zestawach z oprogramowaniem usługami fiskalnymi, akcesoriami fiskalnymi i oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem.

Naszych klientów zainteresowanych zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne urządzeń fiskalnych jak rolki (wszystkie rozmiary) informujemy, że dowozimy je w cenie  zakupu na terenie Krakowa. Termin dostawy ustalany z handlowcem uzależniony jest od wytyczonych tras serwisantów z działu fiskalnego.

Ile kosztują kasy i drukarki fiskalne?

Najtańsze kasy fiskalne możemy zakupić od kwoty 700 zł netto. Najtańszą drukarkę fiskalną możemy nabyć w cenie 1800 zł netto. Ceny kas fiskalnych sięgają 2200 zł netto, a drukarek fiskalnych 3000 zł netto. Na ceny urządzeń fiskalnych wpływają różnice funkcjonalne, jakość wykonania, renoma producenta, warunki serwisu i gwarancji. W naszej ofercie nie znajdą Państwo fiskalnych urządzeń rejestrujących w cenach zaczynających się od 500 zł. Jesteśmy na rynku fiskalnym od jego początku i wiemy jak łatwo zrazić sobie klienta niską jakością. Warto pamiętać, że u nas można zawsze liczyć na negocjacje i rabaty.

Kasi i drukarki fiskalne