zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne - Promocje!

Poniżej prezentujemy aktualne promocje dostępne w naszym sklepie. W menu obok dostępny jest katalog pozostałych urządzeń fiskalnych. Podział ze względu na rodzaj, przeznaczenie i producentów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami. Oprócz promocji w Internecie mogą się Państwo spodziewać wyjątkowo niskich cen na niektóre urządzenia w siedzibie naszej firmy (Kraków ul. Mieszczańska 19).

Co miesiąc nowa  PROMOCJA!

Od początku rynku fiskalnego świadczymy usługi serwisowe naprawy i wsparcia urządzeń fiskalnych, oprogramowania dla firm  oraz outsourcingu IT.  Obsługujemy klientów w całym kraju - dostawa, programowanie, serwis i przeglądy okresowe.

Świadczymy również usługi stałej opieki nad kasami i drukarkami fiskalnymi w oparciu o podpisane umowy. Opieki uwzględniającej pełną dostępność serwisu według czasu pracy placówki handlowej klienta.

Na stronie głównej znajdą Państwo link do działu promocji gdzie zarówno kasy jak i drukarki fiskalne łączymy z oprogramowaniem w tanie zestawy sprzętowe do zarządzania firmą - zapraszamy!

Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe i inne urządzenia wyposażenia handlu oraz usługi w najlepszych cenach

Promocje Kasy Fiskalne

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne w Krakowie

Available languages:
Data publikacji

TOP 5 mobilnych kas fiskalnych, idealnych do sezonowego biznesu letniego.

        Lato to czas, gdy wiele z nas decyduje się na prowadzenie sezonowego biznesu, takiego jak plenerowe kawiarnie, lodziarnie czy food trucki. W takim przypadku mobilna kasa fiskalna jest niezbędna, aby sprawnie i legalnie...

Data publikacji

Kasa na raty? U nas to możliwe!

Kasa fiskalna na raty to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów początkowych działalności. Wygodne raty gwarantują Twojej firmie więcej płynności, dzięki czemu możesz inaczej rozplanować wydatki. W naszej ofercie możesz nabyć urządzenie...

Data publikacji

Terminal na sezon - płać tylko wtedy kiedy potrzebujesz!

Czy prowadzisz lodziarnie, kawiarnie plenerową lub inny biznes sezonowy ? Nie przepłacaj i wynajmij terminal tylko na okres letni, dokładnie tyle, ile potrzebujesz!   W dzisiejszych czasach, kiedy prawie wszędzie można...

Data publikacji

Wiosna przynosi promocje - nie przegap swojej szansy na terminal za darmo!

  Wiosna przynosi promocje - nie przegap swojej szansy na terminal za darmo!   Otwierasz firmę i poszukujesz idealnych rozwiązań za rozsądną cenę? Potrzebujesz kasy fiskalnej i równocześnie chcesz skorzystać programu „Polska...

Data publikacji

Stoisko targowe, warzywniak, cukiernia - oto zestawy dla sprzedawców, którzy cenią sobie wygodę i dokładność!

Kasy fiskalne z funkcją kasowagi to jeden z najpraktyczniejszych elementów wyposażenia wielu sklepów, marketów oraz punktów usługowych, które potrzebują  wagi w swoim wyposażeniu, by móc sprzedawać produkty ze swojej oferty. Dzięki temu...

Data publikacji

Kieszonkowy rozmiar, duże możliwości. ELZAB K1 + 2 opakowania papieru termicznego GRATIS!

  Kasa fiskalna Elzab K1 to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają nowoczesnego i niezawodnego urządzenia do obsługi swojej działalności handlowej.   Co charakteryzuję to urządzenie?   Poręczność i...

Data publikacji

Subiekt NEXO z wybraną drukarką fiskalną i szufladą w obniżonej cenie!

    Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Chcesz zoptymalizować procesy handlowe i magazyn gospodarki towarowej? Mamy dla Ciebie wiosenny zestaw elastycznie idealny! Kupując zestaw składający się z Subiekt Nexo...

Obsługa urządzeń fiskalnych

ESC SA sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń fiskalnych zajmuje się od wprowadzenia obowiązku ich stosowania. W początkowym okresie będąc w holdingu OPTIMUS’a w naszej ofercie można było znaleźć jedynie urządzenia OPTIMUS IC (teraz NOVITUS). Z czasem poszerzyliśmy dostępność o kasy i drukarki fiskalne   od najbardziej uznanych marek. Na obecną ofertę składają się drukarki i kasy fiskalne producentów: NOVITUS, POSNET, ELZAB, INNOVA, DATECS i INCOTEX.

Długoletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych daje poczucie pewności naszym klientom zarówno właściwego doboru urządzenia fiskalnego do działalności jak i kompetentnego doradztwa w zakresie załatwienia spraw urzędowych i programowania urządzeń fiskalnych. 

Klientom posiadającym sieci sprzedaży rozproszone na terenie całego kraju zapewniamy sprawny serwis z telefonem dyżurnym dostosowanym do czasu pracy placówek. Ustawowe przeglądy większej ilości drukarek lub kas fiskalnych zapewniamy w cenach kontraktowych.

Nasz dział obsługi fiskalnej stara się w miarę możliwości komunikacyjnych przypominać odbiorcom naszych urządzeń o wymaganym obowiązkowym przeglądzie urządzenia fiskalnego. 

W przypadku instalacji bardziej złożonych, wymagających współpracy kasy lub drukarki fiskalnej z innymi urządzeniami wyposażenia handlu doradzamy i projektujemy konkretne rozwiązania optymalne dla obsługiwanej branży.  Mamy szeroką ofertę wag, skanerów, terminali płatniczych oraz POS’ów i komputerów współpracujących z oferowanymi urządzeniami. 

Nasi specjaliści z działu handlowego chętnie doradzają właściwe rozwiązanie uwzględniające zarówno infrastrukturę informatyczną, jak i osadzony w niej sprzęt. Dział integracji (Outsourcingu IT) zajmuje się natomiast instalacją i wdrożeniem pod klucz gotowego systemu. Zapewniamy szkolenia.

Od początku działalności firmy wdrażamy oprogramowanie do zarządzania placówką handlową i gastronomiczną (HoReCa). Jest to jedna z naszych głównych specjalności. Całość łączymy w sprawnie działający system uwzględniający urządzenia fiskalne.

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą odsyłamy do konkretnych podstron poświęconych w/w tematom:

Niniejszy strona poświęcona jest promocjom fiskalnym, które najczęściej prezentujemy w zestawach z oprogramowaniem usługami fiskalnymi, akcesoriami fiskalnymi i oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem.

Naszych klientów zainteresowanych zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne urządzeń fiskalnych jak rolki (wszystkie rozmiary) informujemy, że dowozimy je w cenie  zakupu na terenie Krakowa. Termin dostawy ustalany z handlowcem uzależniony jest od wytyczonych tras serwisantów z działu fiskalnego.

Ile kosztują kasy i drukarki fiskalne?

Najtańsze kasy fiskalne możemy zakupić od kwoty 700 zł netto. Najtańszą drukarkę fiskalną możemy nabyć w cenie 1800 zł netto. Ceny kas fiskalnych sięgają 2200 zł netto, a drukarek fiskalnych 3000 zł netto. Na ceny urządzeń fiskalnych wpływają różnice funkcjonalne, jakość wykonania, renoma producenta, warunki serwisu i gwarancji. W naszej ofercie nie znajdą Państwo fiskalnych urządzeń rejestrujących w cenach zaczynających się od 500 zł. Jesteśmy na rynku fiskalnym od jego początku i wiemy jak łatwo zrazić sobie klienta niską jakością. Warto pamiętać, że u nas można zawsze liczyć na negocjacje i rabaty.

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne w Krakowie.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję o zakupie konkretnego urządzenia fiskalnego warto spotkać się z doradcą oraz zobaczyć „na żywo” jak wygląda wybrany model. Podczas spotkania możemy porównać urządzenia różnych producentów oraz skorzystać z doradztwa naszych specjalistów. 

Sklep z urządzeniami fiskalnymi znajduje się w Krakowie, przy ulicy Mieszczańskiej 19. 

 
Kasi i drukarki fiskalne