zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Drukarki fiskalne do Apteki

Prezentujemy Państwu aktualny katalog drukarek fiskalnych przeznaczonych dla aptek. W naszej ofercie znajdują się drukarki POSNET i NOVITUS

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z PROMOCJAMI  kas i drukarek fiskalnych, na której mogą Państwo znaleźć niespodzianki cenowe.

Drukarki fiskalne NOVITUS do apteki

W naszej ofercie znajdują się drukarka fiskalna marki NOVITUS dedykowane dla punktów aptecznych i hurtowni farmaceutycznych.   Stacjonarna drukarka fiskalna  Novitus Delio Prime E  z kopią elektroniczną    jest funkcjonalnym i szybkim urządzeniem, które dzięki nowoczesnym kształtom doskonale nadaje się do każdego wystroju apteki. 

Drukarka  została Laureatem XIX edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA!

Drukarka fiskalna POSNET do apteki

Do aptek i hurtowni farmaceutycznych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu szczególnie polecamy drukarkę POSNET Thermal A 5V.  Urządzenie pozwala organizować promocje, generować wszystkie niezbędne wydruki niefiskalne, a także obsługuje płatności elektroniczne. POSNET Thermal A 5V jest udoskonaloną konstrukcyjnie kontynuacją linii jednych z najpopularniejszych drukarek fiskalnych POSNET Thermal 5V. Urządzenie to wyposażone jest w porty USB,moduł bluetooth RSBT2 oraz bardzo wytrzymałe i szybkie mechanizmy drukujące firmy CITIZEN.

 

/drukarki_fiskalne_apteka