zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Drukarki fiskalne dla małych i średnich sklepów

Prezentujemy drukarki fiskalne czołowych polskich producentów  przeznaczonych dla małych i średnich placówek handlowych. W naszej ofercie znajdują się drukarki fiskalne: POSNET, NOVITUS, INNOVA  i ELZAB.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocyjnymi  cenami na kasy i drukarki fiskalne

 

Drukarki fiskalne POSNET dla małych i średnich sklepów

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące drukarki czołowego producenta urządzeń fiskalnych w Polsce - POSNET:

Posnet Thermal FV EJ  to obecnie najpopularniejsza drukarka fiskalna w Polsce. Urządzenie jest wielowalutowe (eurofiskalizacja). Dostępne jest w wersji kolorystycznej ciemnej i jasnej. Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ polecana jest dla supermarketów, sklepów odzieżowych i obuwniczych, przychodni lekarskich i szpitali, kancelarii adwokackich, lokali gastronomicznych, hurtowni, stacji paliw, hoteli, salonów motoryzacyjnych, kin, muzeów, teatrów oraz obiektów rekreacyjno-sportowych.

Posnet Thermal XL  jest najmniejszą stacjonarną drukarką fiskalną. Model dostępny w 4 wersjach konstrukcyjnych: ze standardowym wyświetlaczem LCD, podwieszanym LCD, wolnostojącym LCD lub wbudowanym w pokrywę drukarki OLED. Posnet Thermal XL umożliwia wydruk grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT oraz wydrukach niefiskalnych. Co ważne, drukarka ta jest kompatybilna z większością dostępnych szuflad na rynku.

Posnet Thermal HD  jest świetnym rozwiązaniem dla obiektów handlowych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Urządzenie dostępne jest w 2 wersjach konstrukcyjnych: wolnostojący wyświetlacz lub standardowy, umieszczony na drukarce wyświetlacz LCD. Drukarka wyposażona w elektroniczną kopię paragonów.

Drukarki fiskalne NOVITUS dla małych i średnich sklepów

Dla małych i średnich punktów sprzedaży proponujemy następujące drukarki fiskalne:

Wszystkie wymienione drukarki posiadają elektroniczną kopię paragonów.

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime E to wyjątkowo szybkie i funkcjonalne urządzenie, wyposażone w funkcję drukowania faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Szczególnie polecana dla placówek o wysokim natężeniu punktu kasjerskiego i z szerokim asortymentem. 

Novitus Bono E to urządzenie posiadające bardzo dużą bazę towarów. Novitus Bono E umożliwia drukowanie numeru NIP Nabywcy na paragonie i umieszczanie logo graficznego w nagłówku dokumentów. Drukarka została wyposażona w podświetlaną klawiaturę, dwa niebieskie wyświetlacze LCD (dla klienta i kasjera), złącza komunikacyjne USB i RS232 oraz wydajny wewnętrzny akumulator. Drukarka fiskalna Novitus Bono E jest kompatybilna z większością programów sprzedaży.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E to drukarka wyróżniająca się niewielkimi rozmiarami i lekką konstrukcją. 


Drukarki fiskalne INNOVA dla małych i średnich sklepów

Małym, średnim sklepom a także branży gastronomicznej oferujemy drukarkę fiskalną marki INNOVA:

Innova Profit   EJ

Drukarka fiskalna ELZAB dla małych i średnich sklepów

W naszej ofercie znajdą Państwo drukarkę Elzab Zeta. Jest to stacjonarna drukarka fiskalna z kopią elektroniczną przeznaczona dla małych i średnich placówek handlowych. Dodatkowo nieduże rozmiary urządzenia sprawiają, że drukarka świetnie sprawdza się w sklepach i punktach sprzedaży o ograniczonej powierzchni lady.

/drukarki_fiskalne_maly_sredni_sklep