zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

PS 4000 E

Cena netto: 2990,00

Cena brutto: 3677,70

Informacje:

Kasa fiskalna PS 4000 E w naszym sklepie internetowym.

Odwiedź nas, zadzwoń (12 656 33 64) lub napisz sprzedaz@escsa.pl  

Negocjuj najlepszą cenę !

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR, która realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, ponieważ paragony drukowane są tylko na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Elektroniczna kopia paragonów oszczędza nie tylko pieniądze, ale   i miejsce, ponieważ jedna karta SD, na której zapisywana jest kopia, starcza nawet na kilka lat pracy.
 
Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika, mogą zostać wydrukowane bezpośrednio na drukarce kasy, lub zostać odczytane i formowane w dowolne raporty   z poziomu komputera. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w kasie są znacznie łatwiejsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Drukowane przez kasę paragony mogą być wyposażone w logo graficzne sprzedawcy w nagłówku. Kasa posiada funkcję drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie fiskalnym.
 
Kasa posiada zamontowaną kartę sieciową, dzięki czemu spełnia najwyższe wymagania odnośnie komunikacji urządzeń fiskalnych z komputerami. Urządzenie jest wyposażone w największą bazą towarową dostępną w kasach fiskalnych. Kasa PS 4000 E została stworzona z myślą o dużych placówkach handlowych i supermarketach.
 
Kasa ta łączy w sobie nowoczesny i ergonomiczny design, rozbudowaną funkcjonalność oraz   sprawdzone technologie, dzięki czemu   kasa PS 4000 E staje powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku. Kasy PS 4000 E wspierają akceptację płatności kartami płatniczymi, wykorzystując komunikację z terminalami płatniczymi lub z Pin-padem –obecnie jest to najnowszy i najtańszy zarazem sposób akceptacji kart, gdyż do wydruków potwierdzeń płatności wykorzystuje się drukarkę kasy. Kasa jest wyposażona w dużą ilość złącz komunikacyjnych, dzięki czemu może ona równocześnie współpracować z pięcioma urządzeniami zewnętrznymi takimi jak: skanery, komputer, wagi elektroniczne, terminal płatniczy, Pin-pad, modem. I im podobne. Urządzenie to wyposażone jest poza złączami komunikacyjnymi LAN i tradycyjnych RS232 również w złącze PS2 do podłączenia czytników kodów kreskowych.
 
Kasa pozwala na zmianę waluty głównej (w której rejestrowana jest sprzedaż i podatki) na dowolną, np. Euro. Umożliwia przeliczanie wydrukowanych wartości paragonu na inne, zaprogramowane przez użytkownika waluty oraz wydruk tych wartości pod paragonem. Zmiany w bazie towarowej kasy rejestrowane są tylko na elektronicznej kopii, dzięki czemu możliwe jest programowanie nowych towarów nawet podczas prowadzenia sprzedaży (otwartego paragonu). Kasa wyposażona jest w rozbudowany system praw dostępu, który pozwala na pełną kontrolę pracy każdego z 50 kasjerów oraz umożliwią rozliczenie pracy nawet 30 sprzedawców. Autoryzacja pracy każdego użytkownika może mieć miejsce za pomocą haseł kasjerów lub haseł elektronicznych oraz dotykowych kluczy kasjerskich z unikalnym kodem.
 
Urządzenie to posiada funkcjonalność FTP Menadżer, która to pozwala na samoprogramowanie się kasy podłączonej do sieci internetowej. Kasa w zaprogramowanym czasie potrafi automatycznie połączyć się z dostępnym w internecie serwerem FTP, pobrać z niego dane do przeprogramowania, przesłać na serwer informacje o obrotach, raportach itp. 
Kasa posiada funkcjonalność portu PC2 tak jak drukarki fiskalne Novitus, co pozwala na drukowanie różnego rodzaju wydruków niefiskalnych, takich samych   jak ma to miejsce w przypadku drukarek fiskalnych. Kasa jest wyposażona w funkcję odczytywania danych z ostatniego paragonu wydrukowanego na kasie, która pozwala na wykorzystanie kasy jako źródła danych dla systemów monitorujących oraz lojalnościowych.

Cechy produktu:

Nazwa: PS 4000 E

Typ: Kasa systemowa z elektroncizną kopia paragonu

Przeznaczenie: Praca w sklepach, marketach i supermarketach

Liczba Towarow: 60 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 64

Pojemność bufora ON-LINE: 10 000

Liczba kasjerów: 50 + 30 sprzedawców

Opakowania: 64

Mechanizm drukujący: termiczny, Citizen LT286

Rodzaj papieru: 57 mm

Klawiatura: alfanumeryczna + qwerty

Wyświetlacz klient: LCD, alfanumeryczny 2 x 16 znaków

Wyświetlacz kasjer: LCD, alfanumeryczny 4 x 20 znaków

Złącza komunikacyjne: 3 x RS232, 1 x PS2, 1 x Ethernet

Współpraca z urządzeniami: komputer, waga, skaner, modem, terminal EFT, Pin-Pad, drukarka zamówień (kuchenna)

Zasilanie wewnętrzne: akumulator 12V, 2Ah

Zasilanie zewnętrzne: 230V / 24V, 1,25A, 30W

Waga: 3,5 kg

Wymiary: 330 x 159 x 326 mm