zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Posnet REVO

inne zdjęcia produktu:

Posnet REVO Posnet REVO Posnet REVO Posnet REVO

Cena netto: 1528,45

Cena brutto: 1879,99

Informacje:

Obejrzyj w naszym sklepie http://sklep.escsa.pl/posnet-revo.html

Odwiedź nas, zadzwoń (12 656 33 64 w 45) lub napisz sprzedaz@escsa.pl . Negocjuj najlepszą cenę !

U nas uzyskasz dodatkowy rabat. Dodatkowo można dokupić ważącą w promocyjnej cenie 300 zł netto.

Posnet Revo jest kasą fiskalną, która poza ergonomicznymi rozwiązaniami i ciekawym wzornictwem charakteryzuje się dużą odpornością. Posnet Revo jest kasą, która posiada dużo unikalnych funkcji i pozwala użytkownikowi na personalizację urządzenia, poprzez specjalnie dołączoną szalkę ważącą, możliwość wyboru kolorystyki i niektórych funkcjonalności kasy.

W kasie Posnet Revo zastosowano rewolucyjne połączenie, funkcje kaso-wagi, czyli połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje tarowania i zerowania szalki wywołana jest z klawiatury kasy, wskazania są wyświetlane na oby dwóch wyświetlaczach.

 

Najważniejsze funkcje produktu:

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie

To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Port USB 

Kasa fiskalna Revo jest wyposażona w port USB host, który znacznie ułatwia obsługę i pozwala na automatyczną obsługę skanerów kodów kreskowych, co zdecydowanie przyspiesza sprzedaż. Kasa posiada funkcje archiwizacji kopii paragonu do pamięci zewnętrznej (karta SD/pendrive), ponadto Revo daje możliwość połączenia specjalnego czytnika kart magnetycznych do logowania w celu autoryzacji operatorów oraz obsługi systemów rabatowych, oraz lojalnościowych.

Kasa Revo została wyposażona w szybki mechanizm drukujący, który pozwala wydrukować nawet do 47 linii na sekundę. Wyjątkowa   trwałość mechanizmu, łatwa wymiana papieru i automatyczny obcinacz składają się razem na urządzenie, dzięki któremu obsługa klienta staje się sprawna i szybka.

Ten model kasy fiskalne umożliwia tradycyjny wydruk paragonu „pozycja po pozycji” oraz wydruk blokowy, wtedy paragon zostaje wydrukowany, dopiero kiedy kasjer go zatwierdzi. Osoba obsługująca kasę ma cały czas możliwość podglądu poszczególnych pozycji paragonu i ich edycji jeszcze zanim zostanie wydrukowany.

Kasa Revo jest dostępna w dwóch wersjach, ze standardową klawiaturą typu switch lub podświetlaną klawiaturą silikonową, która ma za zadanie ochronić kasę przed zabrudzeniem lub zachlapaniem się mechanizmu. Klawiatura posiada klawisze funkcyjne i aż 42 klawisze skrótu, dzięki którym komfort użytkowania jest większy, gdyż pozwalają na bezpośredni dostęp do najczęściej używanych operacji sprzedażowych.

Kasa Revo posiada 2 graficzne wyświetlacze dużych rozmiarów oraz intuicyjne menu, które znacznie usprawnia prace. Wprowadzanie oraz odczyt danych sprzedaży są proste dzięki dużej czcionce i specjalnemu polu do prezentacji wskazań z wagi. Na wyświetlaczu operatora wyświetlane są ikony, które informują kasjera o działających usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS), obecnym statusie kopii elektronicznej czy konieczności zrobienia raportu miesięcznego.

Ten model kasy pozwala współpracować z terminalami płatniczymi, do którego informacja o kwocie do zapłaty jest wysyłana z kasy automatycznie i kasjer nie musi wprowadzać tych danych manualnie, co pozwala zaoszczędzić czas oraz zniwelować ryzyko pomyłek.

Kasa fiskalna pozwala na wydrukowaniu w nagłówku i stopce każdego paragonu dowolną czarno-białą grafikę, np. logo sklepu. Grafiki można stworzyć samemu i wgrać za pomocą programu Posnet Grafik.

Kasa pozwala na drukowanie   numeru NIP nabywcy na paragonie oraz ustalenie maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Obecne przepisy określają kwotę, przy której NIP jest drukowany na wartość od 450 złotych lub 100 euro wzwyż.

Kasa Revo jest wyposażona również w funkcję przypomnień, które są generowane ręcznie przez operatora, kasa może przypominać np. o dniu płatności podatku, raporcie miesięcznym lub urodzinach kierownika.

Multikomunikacja

Kasa Revo pozwala w tym samym czasie korzystać   z dostępnych interfejsów Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizować wiele połączeń równolegle. Taka swoboda konfiguracji kasy Revo umożliwia:

opcja 5 połączeń PC (z własnym dostępem do bufora pozycji) do dyspozycji programów magazynowych, serwisowych, itp.,

możliwość zdalnej archiwizacji kopii elektronicznej i pamięci podręcznej,

możliwość wysłania danych do systemów wideomonitoringu oraz systemów lojalnościowo-rabatowych,

tunelowanie portów COM na potrzeby systemów zewnętrznych.

 

Szczególnie polecana dla:

supermarkety oraz sklepy spożywczo-przemysłowe,

drogerie i sklepy kosmetyczne,

cukiernie i piekarnie,

lokale gastronomicznych,

butiki odzieżowe i nie tylko,

wszelkiego rodzaju sklepy: mięsno-wędliniarskich, monopolowych, pasmanterii, jubilerskich,

lokale usługowe.

 

 

Cechy produktu:

Nazwa: Posnet REVO

Liczba Towarow: 10 000 lub 15 000

Liczba stawek PTU: 7

Liczba grup towarywoch: 100

Liczba kasjerów: 16

Opakowania: 65

Mechanizm drukujący: termiczny typu

Rodzaj papieru: 57 mm x 30 m

Klawiatura: mechaniczna, silikonowa z podświetleniem

Wyświetlacz klient: graficzny: 240 x 64 pixeli

Wyświetlacz kasjer: graficzny: 240 x 64 pixeli

Złącza komunikacyjne: Ethernet, 1xUSB, 4x RS232

Zasilanie wewnętrzne: Li-ion 7,2 V /2150 mAh

Zasilanie zewnętrzne: 230 V

Waga: ~1,3 kg (bez rolki)

Wymiary: 159x133x255

/Kasa_fiskalna_posnet_revo