zmień dział

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Available languages:

Terminal płatniczy (Terminal POS) jest obecnie niezbędnym składnikiem niemal każdego biznesu. Klienci, których tracimy tylko dlatego, że mogą zapłacić jedynie kartą płatniczą częstokroć są straceni dla naszej działalności. Terminal kart płatniczych to bezpieczeństwo transakcji i pewność wzrostu obrotów. 

Handlowcy naszej firmy załatwiają wszystkie formalności związane z instalacją terminala płatniczego. Nasi technicy w miarę potrzeby podłączają również terminale do innych urządzeń wyposażenia handlu jak kasy fiskalne czy też terminale komputerowe POS

Całość możemy zintegrować z oprogramowaniem zarządzającym placówką handlową.

Prezentujemy modele terminali płatniczych PayTel z podziałem na mobilne i stacjonarne:

Terminal mobilny Paytel Ingenico iWL250

Terminal mobilny Paytel Ingenico iWL250

 • certyfikowany przez PCI zewnętrzny PIN Pad, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN.

 • bezpieczne i szybkie transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, nowoczesnemu systemowi i rozbudowanej pamięci.

 • zapewniająca wysoką jakość sygnału GPRS wydajna antena.

 

 

 

 

 

 

  Terminal mobilny Paytel Verifone VX 675 – mały i przenośny

Terminal mobilny Paytel Verifone VX 675 – mały i przenośny

Niezwykle wytrzymała konstrukcja, zaawansowana technologia i gustowny design   sprawiają, że VX 675 jest rozwiązaniem idealnym dla takich branż, jak hotelarstwo, restauracje, transport, usługi kurierskie, oraz pozostałe działalności wymagające bezpiecznego akceptowania płatności o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. VX 675 spełnia także wszystkie   wymogi i standardy bezpieczeństwa dla elektronicznych   transakcji.
 
Główne zalety:
 •   Nowoczesny i elegancki design - niewielkie rozmiary   i ergonomiczny kształt   terminala VX 675 sprawiają, że jest wygodny i poręczny iw użyciu. Design łączy się z wytrzymałością: wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach   gwarantuje bardzo solidna konstrukcja.
 • Kompaktowy i bezprzewodowy - VX 675 jest najmniejszym na świecie, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym. Umożliwia przyjmowanie płatności zawsze i wszędzie. Obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne dzięki wbudowanemu modułowi NFC.
 • Całkowite bezpieczeństwo - VX 675 jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0., ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję.

 

Terminal stacjonarny Paytel Ingenico iCT220 

Terminal stacjonarny Paytel Ingenico iCT220

 • wygoda w użyciu oraz oszczędność miejsca przy kasie.
 • zbliżeniowe płatności przy użyciu zewnętrznego PIN Pada   lub wewnętrznego czytnika.
 • zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminująca   problemy z zacięciem papieru.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  Terminal stacjonarny Paytel Verifone VX 520 – szybkie transakcje i prosta obsługa  

Terminal stacjonarny Paytel  Verifone VX 520

VX 520 to bardzo solidny   i wytrzymały terminalem obsługiwany na ladzie.   Zapewnia   olbrzymią wydajność i   bezpieczeństwo. Procesy szyfrowania i deszyfrowania danych błyskawicznie przetwarza procesor ARM11. Przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych zapewnia wbudowany moduł NFC. Terminal VX 520 potrafi dostarczać także usługi dodatkowe, między innymi kupony rabatowe czy też programy lojalnościowe.

Terminal posiada pełny zakres opcji komunikacyjnych:

 • modem,
 • Ethernet,
 • czteropasmowy GPRS

Posiada opcjonalne akumulatorowe zasilanie umożliwiające użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Atutem jest specjalna obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

Główne zalety:

 • Prosta obsługa – Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Klawiatura i ekran i są podświetlane, co umożliwia używanie terminala w każdych warunkach oświetleniowych.
 • Szybkość – Obsługę transakcji znacząco przyspiesza wydajny procesor co pozwala na sprawną obsługę klientów. Więcej osób w krótszym czasie można bezpiecznie obsłużyć dzięki terminalowi VX 520.
 • Niezawodna funkcjonalność – VX 520 to akceptacja płatności wszystkimi typami kart. Terminal VX 520 akceptuje płatności   kartami zbliżeniowymi, oraz   przy   pomocy telefonu komórkowego. Jest niezawodny, wydajny i wytrzymały: konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.

 

PINpad 1000SE Contactless (opcjonalnie do terminala Verifone VX 520) 

PINpad 1000SE Contactless

PINpad 1000SE to uniwersalne rozwiązanie łączące dwie funkcje:

 • zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN.
 • akceptowanie płatności zbliżeniowych

Urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe dzięki nowoczesnej, ergonomicznej konstrukcji Bardzo dobrze leży w dłoni. Jest proste w obsłudze, niezmiennie bezpieczne i wytrzymałe.

Czytnik NFC wbudowany i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają instalację PP1000SE. Ramka dookoła wyświetlacza i wzmocniona obudowa sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze bardziej wytrzymały niż poprzednik.

PP1000SE jest dostępny z   osłoną klawiatury   oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie – jako opcja.

Główne zalety:

 • Prosta łączność –PP1000SE może być prosto i szybko połączony z kasami fiskalnymi, urządzeniami PC oraz   terminalami płatniczymi przez szeregowy port lub USB,
 • Udoskonalona konstrukcja – Powiększone klawisze zdecydowani ułatwiają wprowadzanie kodu PIN. Jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami dzięki dodatkowej ramce dookoła wyświetlacza.