Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne - Promocje!

Poniżej prezentujemy aktualne promocje. W menu obok katalog pozostałych urządzeń fiskalnych. Podział ze względu na rodzaj, przeznaczenie i producentów. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami. Oprócz promocji w Internecie mogą się Państwo spodziewać wyjątkowo niskich cen na niektóre urządzenia w siedzibie (Kraków, Osiedle Podwawelskie)

Wybrana z naszej oferty kasa fiskalna lub drukarka fiskalna łatwo okaże się najtańszą w Krakowie wystarczy, że zadzwonisz tel 12 6565158 wew.45 (Kraków ul. Mieszczańska 19). Co miesiąc nowa  PROMOCJA - kupuj taniej!!!. 

Od początku rynku fiskalnego świadczymy usługi serwisowe naprawy i wsparcia urządzeń fiskalnych, oprogramowania do zarządzania firmą oraz infrastruktury informatycznejObsługujemy klientów w całym kraju - dostawa, programowanie, serwis i przeglądy okresowe.

Świadczymy również usługi stałej opieki nad kasami i drukarkami fiskalnymi w oparciu o podpisane umowy. Opieki uwzględniającej pełną dostępność serwisu według czasu pracy placówki handlowej klienta.

Na stronie głównej znajdą Państwo link do działu promocji gdzie zarówno kasy jak i drukarki fiskalne łączymy z oprogramowaniem w tanie zestawy sprzętowe do zarządzania firmą - zapraszamy!

Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi sklepowe i inne urządzenia wyposażenia handlu oraz usługi w najlepszych cenach.

Promocje Kasy Fiskalne

Kup drukarkę fiskalną - otrzymasz czytnik kodów kreskowych USB Gratis !!!

Tylko teraz nabywając drukarkę fiskalną w ESC SA otrzymasz czytnik kodów kreskowych z kablem USB GRATiS !!! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów

więcej »

Promocja ! Posnet Revo - z funkcją kaso-wagi + GRATISY

Nowoczesne i niezawodne urządzenie fiskalne z funkcją kaso-wagi. Idealna do piekarni, niedużego sklepu spożywczego lub punktu gastronomicznego - kasa fiskalna Posnet Revo.  Już teraz kupując kasę Posnet Revo z dedykowaną  szalką...

więcej »

PROMOCJA ! Subiekt GT lub Subiekt NEXO z drukarką fiskalną 200 zł rabatu !

Prowadzisz sklep, punkt handlowy, usługowy? Chcesz usprawnić swoją sprzedaż i kontrolować stany magazynowe? Szukasz profesjonalnego doradztwa i jednocześnie dobrej ceny? Kupując w u nas  program  Subiekt GT   lub Subiekt Nexo w...

więcej »

Kasa fiskalna z terminalem płatniczym - Promocja !!!

Kasa i terminal POS to idealny tandem zapewniający łatwą sprzedaz klientom zarówno płacącym gotówką jak i przy pomocy kart płatniczych. Posiadanie termianala obsługującego płatności kartami płatniczymi w obecnych czasach jest wręcz nieodzowne....

więcej »

Kasa fiskalna Posnet Ergo PROMOCJA !

Kupując kasę fiskalną Posnet Ergo   z rozszerzeniem I i z funkcją kaso-wagi szalkę otrzymujesz za 1/2 ceny !!!  Zadzwoń do nas lub napisz ! Jeżeli potrzebujesz samej kasy fiskalnej również otrzymasz dodatkowy rabat !!! Szczegóły:...

więcej »

Najbardziej mobilna kasa fiskalna na rynku! Posnet Mobile HS EJ - super promocja

Najbardziej mobilna kasa fiskalna na rynku Posnet Mobile HS EJ w rewelacyjnej promocji ESC SA Zapoznaj się z promocyjną ceną !  Zadzwoń do nas: 12 656 51 58 w.45   lub napisz: sprzedaz@escsa.pl

więcej »

Datecs Maluch Plus Wyprzedaż !

Mała, przenośna i tania kasa fiskalna Datecs Małuch Plus idealne do pracy na parkingach w wyprzedażowej cenie ! Zadzwoń 12 656 51 58 w. 45

więcej »

Negocjuj swoją cenę na drukarkę fiskalną Novitus HDe ! PROMO

Chcesz uzyskać większy rabat? Zadzwoń do nas! 12 656 51 58 w. 45 lub napisz: sprzedaz@escsa.pl PROGRAMOWANIE I FISKALIZACJA GRATIS!  

więcej »

Super Cena: Kasa Novitus Nano

Specjalne, negocjacyjne warunki na kasę Novitus Nano.

więcej »

Kasa fiskalna Novitus NEXT - Negocjuj cenę !

Urządzenie fiskalne Novitus NEXT - tablet z androidem i drukarka fiskalna w jednej obudowie. Kasa wyposażona jest w proste oprogramowanie sprzedażowe i archiwizację w chmurze. Negocjuj swoją cenę !!!

więcej »

Bądź mobilny! Program handlowy z drukarką fiskalną w promocyjnej cenie 2699 zł brutto !!!

Sprzedajesz swoje produkty lub usługi poza firmą? Często odwiedzasz klientów? Prowadzisz sprzedaż na imprezach, targach wystawach? Sprzedajesz na niedużej wyspie handlowej? Pomożemy Ci w sprawnej i profesjonalnej obsłudze klienta....

więcej »

Kasa fiskalna Datecs Maluch E.ko - WYPRZEDAŻ !

Zgłoś się do nas do 20 kwietnia, a małą kasę fiskalną z kopią elektroniczną Datecs Maluch E.ko zakupisz w promocyjnej cenie !

więcej »

PC-Market 7 w zestawie z kasą fiskalną - Profesjonalne stanowisko sprzedaży promocyjnej cenie !

Prowadzisz market lub sieć sklepów? Zarządzasz sklepem, jego magazynem, dostawami i chcesz usprawnić sprzedaż? Potrzebny Ci jest sprawdzony i niezawodny program handlowo-magazynowy. Tylko u nas już od 1990,00 zł netto kupisz...

więcej »

Razem kupujesz taniej! Subiekt GT i Rachmistrz GT w cenie 999 zł netto!

Obsługa sprzedaży, fakturowanie, gospodarka magazynowa   i książka przychodów i rozchodów (KPiR) w komplecie taniej,   a jeśli zechcesz dokupić urządzenie fiskalne zyskasz  dodatkowy rabat:  200 zł netto na dowolną   drukarkę fiskalną   z...

więcej »

Obsługa urządzeń fiskalnych

ESC SA   sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń fiskalnych zajmuje się od wprowadzenia obowiązku ich stosowania. W początkowym okresie będąc w holdingu OPTIMUS’a w naszej ofercie można było znaleźć jedynie urządzenia OPTIMUS IC (teraz NOVITUS). Z czasem poszerzaliśmy dostępność kas i drukarek fiskalnych   o pozostałe najbardziej uznane marki. Na obecną ofertę składają się drukarki i kasy fiskalne producentów: NOVITUS, POSNET, ELZAB, INNOVA, DATECS i INCOTEX.

Długoletnie doświadczenie w serwisie i instalacji urządzeń fiskalnych daje poczucie pewności naszym klientom zarówno właściwego doboru rządzenia fiskalnego do działalności jak i kompetentnego doradztwa w zakresie załatwienia spraw urzędowych i programowania urządzeń fiskalnych. 
 
Klientom posiadającym sieci sprzedaży rozproszone na terenie całego kraju zapewniamy sprawny serwis z telefonem dyżurnym dostosowanym do czasu pracy placówek. Ustawowe przeglądy   większej ilości drukarek lub kas fiskalnych zapewniamy w cenach kontraktowych.
 
Nasz dział obsługi fiskalnej stara się w miarę możliwości komunikacyjnych przypominać odbiorcom naszych urządzeń o wymaganym obowiązkowym przeglądzie urządzenia fiskalnego. 
W przypadku instalacji bardziej złożonych,   wymagających   współpracy kasy lub drukarki fiskalnej z innymi urządzeniami wyposażenia handlu doradzamy i projektujemy konkretne rozwiązania optymalne dla obsługiwanej branży.   Mamy szeroką ofertę wag, skanerów, terminali płatniczych oraz POS’ów i komputerów współpracujących z oferowanymi urządzeniami. 
 
Nasi specjaliści z działu handlowego chętnie doradzają właściwe rozwiązanie uwzględniające zarówno infrastrukturę informatyczną jak i osadzony w niej sprzęt. Dział integracji (Outsourcingu IT) zajmuje się natomiast instalacją i wdrożeniem pod klucz gotowego systemu. Zapewniamy szkolenia.
Od początku działalności firmy wdrażamy oprogramowanie do zarządzania placówką handlową i gastronomiczną (HoReCa) . Jest to jedna z naszych głównych specjalności. Całość łączymy w spranie działający system uwzględniający urządzenia fiskalne.
 
Zainteresowanych współpracą z naszą firmą odsyłamy do konkretnych podstron poświęconych w/w tematom:
Outsourcing IT (obsługa informatyczna firm)
 
Niniejszy strona poświęcona jest   promocjom fiskalnym, które najczęściej prezentujemy w zestawach z oprogramowaniem usługami fiskalnymi, akcesoriami fiskalnymi i oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem.
Naszych klientów zainteresowanych zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne urządzeń fiskalnych jak rolki (wszystkie rozmiary) informujemy,   że dowozimy je w cenie   zakupu na terenie Krakowa. Termin dostawy ustalany z handlowcem uzależniony jest od wytyczonych tras serwisantów z działu fiskalnego.

Ile kosztują kasy i drukarki fiskalne?

Najtańsze kasy fiskalne możemy zakupić od kwoty 700 zł netto. Najtańszą drukarkę fiskalną możemy nabyć w cenie 1800 zł netto. Ceny kas fiskalnych sięgają 2200 zł netto, a drukarek fiskalnych 3000 zł netto.   Na ceny urządzeń fiskalnych wpływają różnice funkcjonalne, jakość wykonania, renoma producenta, warunki serwisu i gwarancji. W naszej ofercie nie znajdą Państwo fiskalnych urządzeń rejestrujących w cenach zaczynających się od 500 zł. Jesteśmy na rynku fiskalnym od jego początku i wiemy jak łatwo zrazić sobie klienta niską jakością. Do tych bardzo bardzo tanich odsyłamy do konkurencji. Natomiast u nas można liczyć na negocjacje i rabaty.
Kasi i drukarki fiskalne