zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Serwis kas i drukarek fiskalnych. Przeglądy okresowe

Serwis kas i drukarek fiskalnych. Przeglądy okresowe

Available languages:

serwis fiskalny ESC SA

Rozpoczęcie użytkowania urządzenia fiskalnego nieodłącznie wiąże się z wyborem odpowiedniego dla siebie serwisu. To właśnie tu przez następne lata będziesz przyjeżdżał w razie niespodziewanej awarii drukarki czy wykonania obowiązkowego przeglądu kasy fiskalnej. Pamiętaj także, że zmiana na inny serwis urządzenia fiskalnego z obecnego wiąże się z dodatkowymi kosztami i niepotrzebnym stresem!  Wybór serwisu fiskalnego ma zatem decydującą rolę już na starcie i zalecamy, by decydować z głową. 

 

Jak wybrać serwis kas i drukarek fiskalnych?

Przede wszystkim zdecyduj się na taki, gdzie przegląd urządzenia fiskalnego zrobisz od ręki lub w dogodnym dla siebie terminie! Idealnie, jeśli serwis fiskalny mieści się w Twojej najbliższej okolicy, jednak należy mieć na względzie, że najważniejsze jest tu wieloletnie doświadczenie serwisanta. W takim przypadku możesz zawsze liczyć na bezproblemowy serwis kasy fiskalnej. Kraków ma do zaoferowania wiele punktów serwisowych, jednak my, jako firma z ponad 30-letnim doświadczeniem, możemy pochwalić się jednym z najdłuższych stażów w okolicy i zaufaniem tysięcy klientów.   

Postaw na sprawdzony serwis urządzeń fiskalnych.

Jeśli Twoje urządzenie fiskalne wymaga interwencji serwisowej, zgłoś się do nas. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kas i drukarek fiskalnych firm: Novitus, Posnet, Elzab, oraz  Datecs.

Nasi specjaliści w szybki i skuteczny sposób przywrócą pełną sprawność Twojej kasie, czy drukarce fiskalnej.

Skontaktuj się z nami:

tel.  (12) 656 51 58   wew. 13 lub 16   
tel.  509 598 618
tel.  509 264 144

Jakie są obowiązki serwisu fiskalnego? 

Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, serwis główny (czyli producent urządzenia fiskalnego) może zlecić wykonywanie serwisu kasy lub drukarki fiskalnej innemu podmiotowi, posiadającemu nadane mu uprawnienia. Wtedy taka placówka nazywana jest autoryzowanym serwisem kas fiskalnych. Serwis fiskalny tuż po zakupie urządzenia fiskalnego przez przedsiębiorcę, powinien przeprowadzić jego fiskalizację.

Przeglądy okresowe drukarek i kas fiskalnych

Obowiązkiem serwisu kas jest także przeprowadzanie regularnych (co 2 lata) przeglądów urządzeń fiskalnych. Uwaga! Przypominanie o przeglądzie kasy oraz drukarki fiskalnej nie leży w gestii serwisu! Takie przypomnienie ustawiane jest przez serwisanta na urządzeniu fiskalnym, jeśli istnieje taka możliwość. W innym przypadku to podatnik musi pamiętać o dokonaniu takiego przeglądu w terminie nie rzadziej niż co 2 lata.

Jednym z obowiązków serwisanta kasy fiskalnej jest przyjęcie kasy do odczytu zawartości pamięci fiskalnej przy likwidacji urządzenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zasadach użytkowania urządzeń fiskalnych, zajrzyj do naszej bazy wiedzy na firmowym blogu

 

ESC SA, ul. Mieszczańska 19, 30-313 Kraków lub ESC SA os. Teatralne 3, 31-645

Jeśli nie możesz do nas przyjechać, zadzwoń - my  przyjedziemy do Ciebie!

tel. 12 656 51 68 

 

Obraz przedstawiąjacy serwis kas i drukarek fiskalnych

Dojedź do nas na ul. Mieszczańską z  google maps

 

Fotografia zawierająca serwis kas i drukarek fiskalnych

Dojedź do  nas na os. Teatralne z  google maps

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl