zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy fiskalne przenośne i dla małych sklepów

Prezentujemy aktualny katalog kas fiskalnych przeznaczonych dla małych sklepów i do pracy mobilnej (przenośne) z podziałem ze względu   na producentów urządzeń. 

Zapraszamy na stronę PROMOCJE kas i drukarek fiskalnych,   gdzie co jakiś czasz zmieniamy ofertę prezentując wyjątkowo atrakcyjne warunki zakupu urządzeń fiskalnych, oprogramowania i usług.

Kasy fiskalne POSNET dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

W naszej ofercie znajdą Państwo kasy fiskalne dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży czołowego producenta w Polsce - POSNET.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ świetnie sprawdza się przy bezprzewodowej pracy w terenie. Jest lekka i ma niewielkie rozmiary dzięki czemu można ją umieścić w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni! W obecnej chwili jest najmniejszą kasą fiskalną na rynku. Kasa posiada elektroniczną kopię paragonów.

Do pracy stacjonarnej w punktach usługowych lub handlowych, które mają niewielką powierzchnię sprzedaży polecamy kasę fiskalną Posnet Ergo (nowość na rynku). Posnet Ergo jest jednostanowiskową kasą z elektroniczną kopią paragonu.

Dedykowanymi kasami dla małych placówek handlowo-usługowych są również Posnet Bingo HS EJ (z kopią elektroniczną) i Posnet Bingo HS EU (kasa z papierową kopią paragonów). Kasy posiadają czytelne wyświetlacze oraz intuicyjny interfejs. 

Kasy fiskalne NOVITUS dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

Dla małych sklepów i przenośnych punktów handlowo-usługowych oferujemy: kasę fiskalną Novitus Nano E, kasę fiskalną Novitus Mała Plus oraz kasę fiskalną Novitus Mała Plus E. Kasy są szczególnie polecane dla małych sklepów, warzywniaków, bazarów, cukierni, piekarni, małych punktów gastronomicznych, budek z fast food-ami, butików odzieżowych, mobilnych punktów handlowo-usługowych itp

Specjalnie dla Taksówkarzy polecamy taksometr fiskalny z ekranem dotykowym Novitus Taxi E.

Kasy fiskalne ELZAB dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firmy ELZAB. Dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży polecamy kasę fiskalną Elzab K10 z elektroniczną kopią paragonów. Obsługa kasy odbywa się w prosty sposób. Kasa wyposażona jest w kolorowy panel dotykowy, co z pewnością korzystnie wpływa na prestiż firmy korzystającej z tego urządzenia. Dzięki niewielkim gabarytom Elzab K10 idealnie sprawdza się pracy w terenie. Dodatkowym atutem jest smycz, która ułatwia korzystanie z kasy podczas pracy mobilnej oraz bardzo wytrzymały akumulator. 

Kasy fiskalne INNOVA dla małych sklepów i mobilnych puntów sprzedaży

Dla małych sklepów i mobilnych punktów handlowo-usługowych oferujemy kasę fiskalną INNOVA Presto EJ. Kasa posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz charakteryzuje się nowoczesną technologią. Dzięki switchowej, silikonowej klawiaturze kasa Innova Presto EJ jest odporna na zalanie. Pracę ułatwią z pewnością klawisze szybkiej sprzedaży. Kasa posiada elektroniczną kopię paragonów. Niewielkie gabaryty, wydajny akumulator,  kabel zasilający z zapalniczki samochodowej oraz pokrowiec na ramię  sprawiają, że kasa jest idealnym narzędziem do mobilnej sprzedaży. 

Kasy fiskalne DATECS dla małych sklepów i handlu obwoźnego

Do sprzedaży mobilnej, małych punktów handlowo-usługowych, parkingów polecamy również urządzenia fiskalne marki DATECS . Dla handlu mobilnego szczególnie polecamy kasę fiskalną MALUCH E.KO, która pracuje w temperaturze od -5°C  do +40°C, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla handlu obwoźnego, kas biletowych i małych placówek usługowo-handlowych. 

Kasy fiskalne INCOTEX dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

W naszej ofercie znajduje się również kasa fiskalna firmy Incotex: Mercury 116F. Kasa Mercury 116F sprawdza się zarówno jako kasa przenośna oraz kasa stacjonarna. Niewątpliwą zaletą kasy Mercury 116F jest duży i czytelny wyświetlacz operatora. Dzięki wodoodpornej klawiaturze i możliwości pracy w temperaturze    od -10°C do +40°C idealnie sprawdza się w pracy w terenie.

Kasa fiskalna ACLAS Kos dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

Dla małych i przenośnych punktów sprzedaży oferujemy kasę fiskalną ACLAS Kos, która jest idealnym rozwiązaniem dla małych placówek usługowych (takich jak parkingi), stoisk targowo-bazarowych oraz małych placówek handlu detalicznego.

 

/kasy_fiskalne_przenosne_maly_sklep