zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58
Realizacje ESC SA

Realizacje ESC SA

Realizacje internetowe ESC SARealizacje internetowe ESC S.A

W naszym portfolio mamy już  strony internetowe kilkudziesięciu gmin i urzędów,  BIPy, strony firm, sklepy internetowe, a także zaawansowane aplikacje internetowe. Zawsze dobieramy odpowiednie rozwiązanie do konkretnych potrzeb klienta, dzięki czemu otrzymuje on odpowiednie narzędzie do swoich potrzeb. Bardzo elastyczna, autorska platforma CMS może służyć do obsługi prostych, a także rozbudowanych portali internetowych. Nowoczesna szata graficzna oraz profesjonalne wdrożenie gwarantują zadowolenie użytkowników odwiedzających zrealizowane przez nas strony. Administratorzy stron, dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania VelaCMS, w łatwy i szybki sposób aktualizują i rozbudowują swoje serwisy.        

 

Produkty BenedyktyńskieObsługa sieci franczyzowej Produkty Benedyktyńskie

Idea sieci franczyzowej sprzedającej towary pod marką „Produkty Benedyktyńskie” narodziła się w opactwie Tynieckim w 2007 roku. Uczestnicząc w przetargu zaproponowaliśmy całościowe rozwiązanie uwzględniające zarówno obecne jak i przyszłe zapotrzebowanie powstającej wówczas sieci.

 

Domeną naszych działań jest opieka nad całą infrastrukturą informatyczną, zarówno w centrali, tzn. w Opactwie Tynieckim, jak i w punktach franczyzowych. W ramach realizacji wdrożyliśmy oprogramowanie zarządcze klasy ERP oraz w pełni zarządzalną stronę internetową w oparciu o nasz autorski system VelaCMS.

 

Konstrukcja systemu daje (nam oraz J.G. Benedicite) szerokie możliwości zdalnej pracy, wsparcia i usuwania awarii na odległość. Zintegrowane z systemem jest także dostarczane przez ESC S.A. oprogramowanie do obsługi restauracji i kawiarni. Wykonaliśmy projekt - dostarczyliśmy serwerownię wraz systemem zasilania awaryjnego oraz automatycznych backupów dla całej sieci. Planowany rozwój to około 100 placówek franczyzowych do końca 2008 roku.
Jesteśmy również dostawcą i sprawujemy opiekę serwisową nad pozostałym sprzętem, tj. komputerami, urządzeniami fiskalnymi, wagami itd.

 

Realizacje informatyczne

Realizacje informatyczne ESC S.A

Od lat zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Uzupełnieniem oferty produktowej firmy są projekty i instalacje sieci LAN, sieci teleinformatycznych, sieci elektrycznych.
Konkretne rozwiązania są dobierane i do każdego obiektu indywidualnie, co gwarantuje optymalną jakość i niezawodność wykonanego systemu.