zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Przykłady aplikacji

Przykłady aplikacji

Available languages:

Nic tak nie pokazuje doświadczenia firmy, jak jej realizacje.  To one dokumentują wyzwania, z jakimi musiał się zmierzyć dział programistów i wyjaśniają, jak zostały one rozwiązane. W naszym portfolio znajduje się szereg aplikacji internetowych, które z powodzeniem funkcjonują u klientów.

Zobacz, jakie aplikacje internetowe stworzyliśmy do tej pory. 

 

logo vela

  VelaHR

aplikacja Vela Mobile ServiceAplikacja internetowa,  która z powodzeniem działa w naszej firmie zapewnia sprawne zarządzanie firmą, pracownikami i zasobami przedsiębiorstwa.  Aplikacja zawiera m.in.: system zarządzania zasobami ludzkimi z ewidencją czasu pracy, generator wniosków urlopowych, system wewnętrznych wiadomości, rezerwację dostępnego sprzętu w tym pojazdów, sal konferencyjnych, narzędzi, ewidencjonowanie środków trwałych i wyposażenia, oraz funkcje CRM.   Dowiedz się więcej  »

 

  dobryBIP logo

BIP którym możesz się chwalić

aplikacja dobry BIPBIP jako system stron internetowych to miejsce, które jest również wizytówką miasta, gminy czy instytucji. Stawiając na najwyższą jakość realizacji wykonaliśmy aplikację internetową Biuletynu Informacji Publicznej. Dzięki intuicyjności obsługi aplikacji, każdy użytkownik z łatwością odnajdzie wszystkie interesujące go informacje. Dobry BIP to również oszczędność czasu urzędników.  Dowiedz się więcej  »

logo Archiwum Narodowe w Krakowie

topoGRAF

aplikacja Vela Mobile Service

Dedykowana aplikacja internetowa wykonana dla Archiwum Narodowego w Krakowie. Jest to obszerna baza danych umożliwiająca gromadzenie informacji o rozmieszczonych zasobach w magazynach nowej siedziby Archiwum. Aplikacja była niezwykle pomocna przy przeprowadzce, a także jest wykorzystywana w trakcie bieżącej pracy zespołu. Więcej informacji »

 

logo Gopr

VelaGOPR

aplikacja VelaGOPRAplikacja przeznaczona dla ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Narzędzie umożliwia sprawne wprowadzanie oraz zarządzanie Kartami Wypadków (raporty z wypadków, które obowiązkowo muszą być wykonywane zgodnie z określonym wzorcem/normą).  Dzięki możliwości nadawania indywidualnie uprawnień do danego zakresu zarządzania aplikacją, funkcję administratora (który może np. dodawać kolejnych użytkowników – ratowników)   można powierzyć tylko godnym zaufania osobom.  Dowiedz się więcej  »

 
 

Geofizyka Kraków logo

Zdalne rozdzielanie premii

aplikacja zdalne rozdzielanie pracyRozdzielenie premii pośród kilku pracowników to nie problem, ale kiedy na wynagrodzenie czeka 200 osób, ważny jest czas i właściwe narzędzie. Dowiedz się więcej... »

 

 

Generator umów o pracę

generator umów o pracęModuł umów umożliwia zawarcie nowej umowy o pracę, bądź też aneksu do umowy istniejącej. Generuje on wydruk w postaci pliku PDF z treścią umowy i załącznikami oraz otwiera nowy etat w systemie księgowym firmy. Dowiedz się więcej »

 

Kontrola czasu nieobecności w pracy

kontrola czasu nieobecności w pracyKażdy pracodawca ma świadomość, że zbyt późno docierająca bądź niekompletna informacja o np. o chorobie pracownika może być brzemienna w skutkach — zwłaszcza jeśli w porę nie uda wyznaczyć się jego zastępcy do wybranego zadania. Moduł przerw i nieobecności stara się przeciwdziałać takim sytuacjom. Dowiedz się więcej »

 

Rezerwacja pracowników na projekty

rezerwacja pracowników na projekty

Duże projekty, w których bierze udział np. 100, a nawet więcej pracowników potrzebują odpowiedniego narzędzia do zarządzania nimi. Stworzona przez nas aplikacja dl firmy Geofizyka Kraków posiada również moduł Rezerwacji Pracowników, który w znaczny sposób ułatwia zarządzanie projektami i osobami, które biorą w nim udział. Dowiedz się więcej  »
 

Program do oceny Pracowników

program do oceny pracownikówW dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić duże przedsiębiorstwo   bez wdrożonego systemu oceniania pracowników. Narzędzie to usprawnia zarządzanie zatrudnionymi. Ponadto system ocen Pracowników to metoda na zdiagnozowanie stanu całej firmy, planowania zmian i tworzenia strategii rozwoju firmy. Dowiedz się więcej  »

 

 

  logo Heuresis

DEPTH 

aplikacja DEPT Heuresis
Aplikacja DEPTH to innowacyjne narzędzie do zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwie, które ma usprawnić wszystkie procesy HRowe. W zaawansowanym stopniu wspiera zarządzanie personelem, jego rozwój, rekrutację, ocenę pracowników i program motywacyjny. Jest to kompleksowe, sterowane przez internet, proste w obsłudze rozwiązanie pozwalające na obsługę wielu procesów HR.  Dowiedz się więcej  »
 
 
 
  logo rodzium

Rodium - Internetowa hurtownia złotej biżuterii

 

aplikacja Rodium - Internetowa hurtownia złotej biżuteriiAplikacja Rodium - internetowa hurtownia złotej biżuterii to zaawansowane narzędzie do zarządzania sprzedażą i klientami. Dzięki wyjątkowej prostocie projektu, aplikacja jest również bardzo intuicyjna w obsłudze. Nowy użytkownik aplikacji bez trudu jest w stanie swobodnie się po niej poruszać.  Dowiedz się więcej  »

 

 

Vela Mobile Service

aplikacja Vela Mobile ServiceAutorska aplikacja dedykowana zarządzającym pracownikami, którzy zajmują się   różnym rodzajem serwisem sprzętów. Narzędzie umożliwia swobodne dodawanie klientów do bazy, intuicyjne wyszukiwanie klientów, edytowanie bazy. Dzięki zaawansowanej przeglądarce z funkcją autouzupełniania umożliwia na wyszukiwanie po wszystkich możliwych rekordach (nazwa, miasto, adres, zużyty/zastosowany sprzęt).  Dowiedz się więcej  »

 

 

KSA logo

Księgowanie opłat studenckich

księgowanie opłat studenckichPowszechny dostęp do bankowości elektronicznej oznacza nie tylko olbrzymią wygodę dla posiadaczy kont indywidualnych, ale również dla klientów korporacyjnych. Co jednak w sytuacji, gdy w celu odnalezienia numeru konta, na które wpłynęły środki, trzeba przeszukać kilkanaście papierowych teczek? Z pomocą przychodzi dedykowane oprogramowanie. »

 

 

  farma projekt logo

Raportowanie niepożądanych działań leków (ndl)

Raportowanie niepożądanych działań leków (ndl)Ustawowy wymóg raportowania i monitorowania niepożądanych działań leków (ndl) został nałożony na wytwórców produktów leczniczych, lekarzy, stomatologów, farmaceutów, pielęgniarki i położne.  Dzięki tym regulacjom możliwe jest śledzenie objawów działania leków. W związku z tym prowadzone są obserwacje i szybkie zgłaszanie powikłań poprzez opracowaną przez Wydział Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych tzw. „żółtą kartę” lub międzynarodową karta CIOMS. Dowiedz się więcej  »

 

 

logo velrez.eu

Velrez.eu – zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa

Velrez.eu – zarządzanie zasobami przedsiębiorstwaAutorska aplikacja ESC SA stworzona w celu sprawnego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, centrach konferencyjnych i biznesowych oraz hotelach. Aplikacja działa w przeglądarce internetowej i   pozwala na śledzenie dostępności zasobów przedsiębiorstwa (sal konferencyjnych, innych pomieszczeń, samochodów służbowych, sprzętu itd.). Dzięki temu w firmie panuje ład i porządek, który nie musi być kontrolowany przez wyznaczoną osobę. Dowiedz się więcej  »

 
mms logo

Serwis

aplikacja mms serwisAplikacja webowa „Serwis” stworzona dla MMS Sp. z o.o. służąca do gromadzenia danych przy użyciu ankiety on-line. Kwestionariusz elektroniczny składa się z pytań zamkniętych z możliwością:  wyboru odpowiedzi z listy rozwijanej,  poprzez zaznaczanie danego wariantu odpowiedzi,wpisanie danych w dedykowanym miejscu oraz pytania otwarte.  Kwestionariusz zawiera blokady, walidację danych, reguły przejść pomiędzy poszczególnymi pytaniami. Panel analityczny umożliwiający podgląd zarejestrowanych danych łącznie z identyfikacją Użytkownika. Dowiedz się więcej  » 
 
 

Więcej informacji:

tel. (12) 656-51-58 i/lub e-mail: sprzedaz@escsa.pl