zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Kasy i Drukarki Fiskalne ELZAB 

Firma Elzab to polskie przedsiębiorstwo informatyczne, które specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń fiskalnych. Kasa fiskalna marki ELZAB jako pierwsza z kas fiskalnych została dopuszczona do obrotu handlowego. Kasy i drukarki fiskalne tej marki słyną z solidnego   wykonania. Marka ELZAB proponuje klientom szeroki zakres urządzeń fiskalnych pod względem gabarytowym oraz funkcjonalnym. Aby ułatwić państwu możliwość zapoznania się z ofertą oraz dostosowania najlepszego urządzenia do swoich potrzeb, postaramy się podzielić kasy oraz drukarki fiskalne ELZAB na kategorie. Przedstawimy te modele które najchętniej nabywają nasi klienci. 
 

Kasy fiskalne ELZAB

Jednym z najchętniej wybieranych kas fiskalnych marki ELZAB jest model ELZAB K 10 – jest ona prosta w obsłudze solidnie skonstruowana pod różne warunki pracy, mobilna kasa fiskalna. Jej zgrabna obudowa dotykowy wyświetlacz i antypoślizgowa podstawa jest bezwarunkowo jednym z cennych atutów tej kasy fiskalnej. Kolejnym godnym polecenia modelem będzie średnich gabarytów model to ELZAB ALFA MAX – ekonomiczny odpowiednik kas systemowych, posiadająca kopie elektroniczną paragonów oraz wysokiej jakość wbudowany mechanizm drukujący. Najchętniej sięgają po nią duże i małe punkty handlowe, masarnie itp.  
 
Następny model który pragniemy państwu przedstawić ELZAB DELTA MAX E – jest to innowacyjna kasa systemowa, posiada funkcje elektronicznej kopi paragonów, listę podręczną towarów, oraz współpracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznymi. Skierowana głównie pod duże punkty usługowo-handlowe. Oczywiście to tylko niektóre zalety jakie posiadają wymienione wyżej modele, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wymienionych wyżej urządzeń, oraz cała oferta kas fiskalnych marki ELZAB.
 

Drukarki fiskalne ELZAB

Drukarki marki ELZAB są różnorodnymi produktami, dlatego też wymienimy państwu te, po które najczęściej sięgają nasi klienci. Pierwszym zaprezentowanym modelem będzie ELZAB   D10 – bez wątpienia jest to innowacyjne urządzenie fiskalne, posiada możliwość pracy za pomocą WI-FI lub Bluetooth (dokupując dedykowane moduły), co pozwala używać drukarkę jako przenośne stanowisko sprzedaży. Jej smukła, drobna obudowa i dotykowy ekran (podobnie jak w   kasie fiskalnej Elzab K 10) sprawia, że w swobodny sposób możemy się nią posługiwać oraz z nią przemieszczać. Drukarka sama przypomina nam o raportach dobowych, co również jest dużym udogodnieniem. 
 
 
Kolejnym chętnie nabywanym   przez klientów modelem jest drukarka fiskalna ELZAB MERA TE – funkcjonalny sprzęt który posiada graficzny wyświetlacz z możliwością wprowadzenia swojego logo, nazwy, reklamy. Posiada też zapis kopi elektronicznej.   Cechuje ją szybki wydruk i obcinacz papieru. Głownie sięgają po nią punkty apteczne i większe punkty handlowe. Posiadamy także jej odmianę - ELZAB MERA TE FV TFT   - drukarka fiskalna która poza podstawowymi funkcjami zbliżonymi do modelu ELZAB MERA TE, posiada dodatkowe funkcje takie jak wydruk faktur VAT, oraz wydruk kodów kreskowych na paragonach. Najczęściej kierowana do   szeroko rozbudowanych punktów usługowo-handlowych. 
Ostatnią z opisanych tu drukarek fiskalnych ELZAB będzie model ELZAB ZETA – stacjonarna drukarka, z zapisem kopi paragonów oraz możliwością wydruku FV. Drukarka ma możliwość podpięcia zewnętrznego wyświetlacza. Cechuje ją nieduża jak na stacjonarny sprzęt obudowa. Najchętniej zgłaszają się po nią nieduże punkty usługowo - handlowe.   Zaletą opisywanej drukarki fiskalnej jest niska cena.
 
 
Wszystkie wymienione wyżej modele, są tylko nieliczną częścią urządzeń które posiadamy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z szersza ofertą w dalszej części naszej strony.