zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Poznaj urządzenia fiskalne marki NOVITUS

Novitus   to Polska firma działająca na rynku od 2005 roku, specjalizująca się w dziedzinie kas i drukarek fiskalnych. Urządzenia fiskalne Novitus cechuje nowoczesny design, szeroka funkcjonalność i dobra jakość. W związku z tym inwestycja w sprzęt Novitus, który jest dostosowany do potrzeba różnego typu użytkownika jest dobrym wyborem. 

Kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne marki Novitus możemy dobrać pod względem funkcjonalności i wielkości, od małych – dostosowanych dla pracy mobilnej, po średnie i duże urządzenia działające stacjonarnie. 
Decydując się na produkt fiskalny marki Novitus – masz możliwość pracy na wysokiej klasy urządzeniach fiskalnych.
Znajdziesz u nas kasy fiskalne i drukarki fiskalne miedzy innymi dla branż takich jak :
Oferujemy zatem szeroki zakres kas i drukarek fiskalnych Novitus co do wielkości
i funkcjonalności w bardzo atrakcyjnych cenach.
Dla   ułatwienia postaramy się przybliżyć produkty marki Novitus najchętniej wybierane przez naszych klientów w działach Kasy Fiskalne Novitus i Drukarki Fiskalne Novitus.
 

Kasy Fiskalne NOVITUS 

Kasy fiskalne marki NOVITUS – cieszą się dużym zaufaniem i zadowoleniem Naszych klientów. Jednym z najchętniej nabywanych modeli   kas fiskalnych jest model NOVITUS NANO E. Jest to mobilna, nieduża, sprawnie działająca kasa, która zapewnia duży komfort użytkowania. Kasa posiada również ergonomiczną obudowę i silikonową klawiaturę, co sprawia, że jest odporna na różnego rodzaju niepożądane działania. Posiada wiele przydatnych funkcji miedzy innymi: funkcje umożliwiającą obsługę parkingów, zapis elektroniczny, itp. Kasa ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gabinetów stomatologicznych, kancelarii prawnych, a jednocześnie sprawdza się w takich miejscach, jak parkingi i wielu innych mobilnych punktach.

Kolejnym urządzeniem, które pragniemy Państwu przedstawić, to urządzenie średnich gabarytów – model   NOVITUS SENTO E – to trwałe, szybko działające oraz wielofunkcyjne urządzenie, skierowane głównie do średniej wielkości punktów usługowo – handlowych. Model ten posiada również zapis kopii elektronicznej paragonów. Budzi równie duże zainteresowanie wśród naszych klientów. Występuje również w wersji sieciowej – kasa fiskalna Novitus SENTO E LAN.
 
Następnym urządzeniem fiskalnym, które chcielibyśmy zaprezentować, to innowacyjny model NOVITUS NEXT. Kasa ta, to nowość na rynku, posiada dotykowy ekran oraz proste oprogramowanie handlowe (Novicloud – Płatne abonamentowo). Kopia danych oprócz tego, że zapisuje się na karcie SD jest dostępna w chmurze. Możesz zarządzać kasą z poziomu przeglądarki internetowej. Urządzenie to cechuje wielofunkcyjność – można podłączyć do niej szufladkę, terminal płatniczy, wagę, a ponadto jej szybkość działania polepszona jest poprzez bardzo sprawny mechanizm drukujący z obcinaczem papieru. 
 
Wszystkie wymienione wyżej modele są tylko zapowiedzią, tego co mamy Państwu do zaproponowania. Zapraszamy więc do zapoznania się z modelami pokrewnymi, jesteśmy przekonani ze każdy Klient znajdzie u nas cos dla siebie. 

Drukarki Fiskalne NOVITUS

Wśród drukarek fiskalnych marki NOVITUS zainteresowaniem naszych klientów, cieszy się model NOVITUS DEON E – jest to nowoczesna bardzo poręczna nieduża drukarka fiskalna, posiada dodatkowe funkcje, takie jak ustawienie LOGO graficznego w nagłówku paragonu oraz zapis elektronicznej kopii na karcie SD. Drukarka ta zalecana jest do małych punktów sprzedaży. Zaletą tej drukarki fiskalnej jest atrakcyjna cena.
 
Kolejnym, odmiennym co do wielkości, urządzeniem jest drukarka fiskalna NOVITUS HD E – jest to pierwsza drukarka w Polsce która posiada kolorowy wyświetlacz TFT z możliwością wyświetlania filmów, czy reklam oraz zapis kopi elektronicznej na karcie SD. Drukarka HD E oferuje gamę wydruków niefiskalnych. Cechuje ją szybki wydruk, obcinacz papieru i wysoka wydajność.
 
To tylko niewielka ilość wymienionych funkcji jakie posiadają obie wymienione wyżej drukarki fiskalne marki NOVITUS, więcej szczegółowych cech oraz szerszy wykaz równie godnych polecenia modeli znajdziecie państwo w dalszej części naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi urządzeniami fiskalnymi maki NOVITUS.