zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Drukarki fiskalne dla małych i mobilnych punktów usługowo-handlowych

Prezentujemy aktualny katalog drukarek fiskalnych POSNET, NOVITUS, ELZAB  i INNOVA dla małych i przenośnych punktów handlowych.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi PROMOCJAMI urządzeń fiskalncyh

 

Drukarki fiskalne POSNET dla małych sklepów i przenośnych punktów sprzedaży

Dla małych i przenośnych sklepów w naszej ofercie znajduje się drukarka fiskalna POSNET Temo HS EJ z elektroniczną kopią paragonów. Urządzenie umożliwia drukowanie    grafiki i kodów 2D w nagłówku i stopce paragonów, faktur VAT i wydruków niefiskalnych. POSNET Temo HS EJ posiada opcję przypomnień o obowiązkowym przeglądzie okresowym, umożliwia obsługę transakcji elektronicznych oraz zmianę waluty ewidencyjnej    (eurofiskalizację).

Drukarka fiskalna POSNET Temo   HS EJ szczególnie polecana jest dla małych punktów handlowo-usługowych, kancelarii adwokackich, gabinetów lekarskich, zakładów pogrzebowych oraz podmiotów zajmujących się handlem mobilnym.

Drukarki fiskalne NOVITUS dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

W naszej ofercie dla małych sklepów i przenośnych punktów sprzedaży znajduje się nowoczesna drukarka fiskalna NOVITUS Deon E (z zapisem elektronicznej kopii na karcie SD). Urządzenie cechuje się lekką konstrukcją, niewielkimi rozmiarami oraz dużą funkcjonalnością. Klient zakupując drukarkę fiskalną Novitus Deon E otrzymuje również program komputerowy za pomocą którego ma możliwość odczytywania danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania, a także do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem raportu fiskalnego miesięcznego i okresowego.

Drukarka Novitus Deon E umożliwia umieszczenie logo    graficznego w nagłówku paragonu oraz grafikę w stopce paragonu. Drukarka świetnie sprawdzi się w pracy mobilnej dzięki wydajnemu akumulatorowi oraz możliwością zaawansowanego zarządzania energią.

Drukarka fiskalna ELZAB  dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

Elzab D10 to drukarka fiskalna z ekranem dotykowym, która idealnie sprawdzi się w małych sklepach i przenośnych punktach sprzedaży. Elzab D10 posiada elektroniczny zapis kopii paragonów, wydajny akumulator oraz funkcję przypomnień o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego. Drukarka umożliwia umieszczenie w nagłówku paragonu grafiki i tekstu, a także wydruk kodów C128 oraz QR  na paragonie. Urządzenie komunikuje się równocześnie z czterema portami sprzedaży (przy zakupie dodatkowych licencji).

Drukarki fiskalne INNOVA dla małych sklepów i mobilnych punktów sprzedaży

Oferujemy Państwu drukarkę marki INNOVA:    Profit EJ (z kopią elektroniczną).