zmień dział

Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58

Drukarki fiskalne - katalog

Prezentujemy Państwu aktualny cennik drukarek fiskalnych z podziałem na ich przeznaczenie dla placówek usługowych i handlowych różnej wielkości. W ofercie posiadamy drukarki przenośne, stacjonarne oraz apteczne drukarki fiskalne, niemal wszystkich głównych producentów.

Przenośna drukarka fiskalna czy stacjonarna?

Należy mieć na uwadze fakt, że drukarka fiskalna do gastronomii zlokalizowanej w niewielkim mieście nie musi być tak zaawansowana i kosztowna jak drukarka, z której korzysta duża placówka handlowa o intensywnym ruchu. Drukarka fiskalna dla małej gastronomii może być niewielkim, przenośnym urządzeniem mieszczącym się w dłoni, natomiast drukarka fiskalna do apteki będzie urządzeniem stacjonarnym, z bardzo wytrzymałym i szybkim mechanizmem drukującym. 

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jakie urządzenie wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. W zależności od Państwa potrzeb, możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dostosowane do specyfiki lokalu. 

Tanie drukarki fiskalne

Zapraszamy także do działu PROMOCJE kas i drukarek fiskalnych, gdzie co jakiś czas prezentujemy w nowej odsłonie wyjątkowo atrakcyjne warunki zakupu m.in. drukarek fiskalnych, oprogramowania i innego rodzaju usług związanych z prowadzeniem własnej działalności. Przypominamy, że mają Państwo możliwość odliczenia ulgi nawet 90% wartości drukarki fiskalnej (ale nie więcej niż 700 zł netto)  na pierwsze urządzenie! Jeżeli są Państwo zainteresowani ulgą na drukarkę fiskalną, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem drukarek fiskalnych.

Drukarki fiskalne online    

Od stycznia 2020 roku wybrane branże mają obowiązek stopniowego wprowadzania urządzeń fiskalnych online. Wśród podmiotów mających obowiązek posiadania drukarki fiskalnej online, są między innymi: podmioty związane z branżą motoryzacyjną i wulkanizacyjną, sprzedawcy węgla i paliw płynnych, przedsiębiorcy związani z branżą HoReCa, a także usługodawcy związani z poprawianiem urody (kosmetyczki, kosmetolodzy, fryzjerzy, fitness). Do podmiotów zobowiązanych do posiadania urządzeń online zalicza się także budowlańców, lekarzy i prawników.

Drukarki fiskalne online to takie, które z założenia stale podłączone do Internetu lub sieci teleinformatycznej.

W przypadku ograniczeń wynikających z braku zasięgu lub pracy mobilnej, urządzenia online muszą mieć możliwość łączenia się z Centralnym Repozytorium Kas według narzuconego wcześniej harmonogramu. Taki harmonogram może się zmieniać bez wpływu i wiedzy podmiotu posiadającego drukarkę fiskalną.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego ESC SA znajdującego się przy ul. Mieszczańskiej 19 (róg Monte Cassino) w Krakowie. Każdą drukarkę fiskalną można zobaczyć na żywo, a wybrane rozwiązanie przedyskutować raz jeszcze z naszym specjalistą.

/drukarki_fiskalne_sklep