zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

VelaCMS dla Konstancina Jeziorna

VelaCMS dla Konstancina Jeziorna

Nowa strona internetowa Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna jest bogatą skarbnicą wiedzy nie tylko dla mieszkańców, ale również dla turystów. Informacje na stronie internetowej są posegregowane w główne działy, w których szybko możemy odnaleźć interesujące nas treści. Na stronie możemy zapoznać się z aktualnościami w mieście oraz w urzędzie, jak rónież zobaczyć, jakie wydarzenia będą w najbliższym czasie na terenie gminy.

Na stronie znajdziemy również informacje urzędowe takimi np. jak: Inwestycje Gminy, Komunikaty oraz opowiedzi na to, jak załatwić interesującą sprawę w Urzędzie. Będziemy mogli ze strony pobrać również wzory wniosków, które uzupełnimi w domowym zaciszu i gotowe zaniesiemy do urzędu.

Strona Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna została utworzona na systemie VelaCMS, który umożliwia łatwą i szybką aktualizację strony internetowej przez pracowników urzędu. Grafika do strony internetowej została przygotowana przez grafików naszej firmy. Jest to pierwsza gmina z województwa mazowieckiego, która wybrała system VelaCMS jako najlepszy do aktualizacji strony internetowej, ale już wkrótce pojawią się następne wdrożenia!

Więcej o Mieście Konstancin Jeziorna

Konstancin-Jeziorna to malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona 20 kilometrów od centrum Warszawy.
Bogactwem Konstancina jest uzdrowiskowy mikroklimat oraz złoża termalnej solanki wydobywanej z głębokości 1700 m pod powierzchnią ziemi. Czyste balsamiczne powietrze zapewnione jest dzięki położeniu w lasach sosnowych. Konstancin to miasto-ogród przez które przepływa malownicza rzeka Jeziorka, a wśród drzew śpiewają ptaki i harcują wiewiórki.
Najważniejszy punkt w Konstancinie to Park Zdrojowy i tężnia solankowa - miejsce, które koniecznie należy odwiedzić. W tężni można poddać się inhalacji 6,5% leczniczą solanką, mającą korzystny wpływ w leczeniu przewlekłych i nawracających stanów zapalnych układu oddechowego, nerwic, nadciśnienia tętniczego oraz w profilaktyce u osób pracujących w znacznym zapyleniu i w wysokiej temperaturze, palaczy tytoniu i mieszkańców dużych aglomeracji miejskich. Co jeszcze warto zobaczyć? Stylową, zabytkową zabudowę willową z przełomu XIX i XX stulecia, Starą Papiernię, w której obecnie mieści się centrum handlowe z licznymi kafejkami, dwór w Oborach - siedzibę założycieli Konstancina.

Więcej na stronie www.konstancinjeziorna.pl

Powrót