zmień dział


Skontaktuj się z nami:
+48 12 656 51 58


Aktualności

Nowy BIP w Urzędzie Miasta Ząbki

Nowy BIP w Urzędzie Miasta Ząbki

Dziś światło dzienne ujrzał nowy Biuletyn Informacji Publicznej w Urzędzie Miasta w Ząbkach. Biuletyn został utworzony w oparciu o najnowsze narzędzie do aktualizacji BIP VelaBIP2.0. 

Dzięki zastosowaniu w VelaBIP2.0 najnowszych technologii jest możliwa szybka i łatwa aktualizacja treści w Bipie. Pominęliśmy panel administracy, edycja treści odbywa się w miejscu gdzie zobaczy ją internauta! Po zalogowaniu do Bipu Administratorzy oraz Redaktorzy pracują bezpośrednio na stronie, którą w momencie publikacji treści zobaczą internauci. Załączniki można wprowadzać na stronę metodą "przeciągnij i upuść" (Drag&Drop), podobnie ze zmianą ich kolejności oraz zmianą pozycji w Menu. Więcej informacji na temat innowacyjnego rozwiązania na stronie  https://www.vela.net.pl/przyklady-aplikacje#aplikacja_13

Szata BIP została przygotowana kolorystycznie do strony internetowej, która wkrótce pojawi się w miejscu dotychczasowego portalu Miasta Ząbki. Efekty naszych prac można zobaczyć pod adresem  http://bip.zabki.pl/. Zapraszamy!

Powrót